Підліток із Миколаївської області знявся у кліпі Imagine Dragons, щоб допомогти відновити своє село

14-річний Олександр Згурський із селища Новогригорівка Миколаївської області знявся у кліпі американського гурту Imagine Dragons.

Історію хлопчика, який із сім’єю втратив усе через російське вторгнення, опублікувала « Громадське ».

Десятого травня американський гурт Imagine Dragons представив кліп на пісню «Crushed», яку зняли в Новогригорівці. За ніч Сашу почали відзначати у соціальних мережах, писати відомі люди та дзвонити по телефону з різних видань, щоб узяти у нього інтерв’ю.

«Почали відомі тиктокери все відзначати мене. Несподівано так було, тому що я не знав, що цей кліп опублікували. Я був у шоці, звичайно, що всі відзначають, всі підписуються. Вчора заходжу в Інстаграм і бачу, що багато друзів почали мене відзначати під кліпом, багато відомих людей», — розповів Олександр Згурський.

За словами хлопця, спочатку відмовився від такої пропозиції, але потім зрозумів, що цим може привернути увагу до селища та свого зруйнованого будинку.

«Вже плиту відремонтували, а тепер чекаємо будівельники мають приїхати днями, щоби вже інше тут відремонтувати, щоб можна було переїхати та жити», — каже Саша.

Хлопець розповів, як розпочалася робота над кліпом.

«Приїхав один з Америки, фотограф і співак він, і запропонував знятися мені в цьому кліпі. Я спочатку не хотів, потім він розповів, що я можу стати відомим, що до мене можуть приїхати волонтери, допомогти дому відремонтувати, тож я потім погодився» – каже хлопець.

Будинок Сашка пошкодили російські снаряди.

«Переживав війну я тут у селі, потім як почалися масовані обстріли по селу я поїхав, а потім уже коли повернувся восени, побачив, що будинок зруйнований. Пошкоджено дах, прильоти були, як тут прибирав, то побачив, що з мінометів», — каже підліток.

Читать ещё:  Ликвидация старших классов: дети из регионов рискуют остаться недоучками

У кліпі американської групи показали кадри та пошкоджену російськими боєприпасами будівлю сільської школи.

За словами Олександра, цим хотів привернути увагу волонтерів, щоби ті допомогли відремонтувати його школу.

«У цій школі я провчився майже 9 років, ще залишилося мені три тижні та випускний. Я коли приїхав сюди, збирали суботники, щоб уберегти якісь меблі. У середину школи все затікає, дірка у стіні», — розповідає хлопець.

Сашко каже, мріє жити у рідній Новогригорівці, для цього після закінчення школи планує вивчитися на електрика та повернутися до селища.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *