Южноукраїнськ. ПРОЕКТ «АРМІЯ ВІДНОВЛЕННЯ»

Проект «Армія відновлення» є важливою ініціативою для відбудови країни та залучення людей, які тимчасово залишилися без роботи, до суспільно корисної діяльності. Виконання суспільно корисних робіт має допомогти забезпечити безпеку країни та покращити інфраструктуру, що є важливим у період воєнного стану.

Важливо зазначити, що на осіб, які залучаються до виконання суспільно корисних робіт, поширюються вимоги законодавства про працю, про охорону праці та загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це означає, що ці особи повинні мати забезпечені всі необхідні умови праці та підтримки соціального захисту.

Вимоги законодавства про працю включають у себе обов’язок дотримуватися норм праці, що забезпечують безпеку праці, оплату праці та відпустки. Загальнообов’язкове державне соціальне страхування забезпечує соціальний захист осіб, які працюють, включаючи медичне страхування та страхування від нещасних випадків на виробництві.

Отже, проект «Армія відновлення» має бути реалізований з дотриманням законодавства про працю та соціального захисту, що дозволить забезпечити безпеку та здоров’я працівників та зробити цю ініціативу ефективною для відбудови країни в період воєнного стану.

Це рішення Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради стосується організації суспільно корисних робіт на території міської громади в умовах воєнного стану.

Безробітним зможуть укласти трудовий договір з міською територіальною громадою та отримувати оплату за виконану роботу, не менше мінімальної заробітної плати, встановленої на дату нарахування, за повну місячну (годинну) норму праці. Для забезпечення дотримання законодавства про працю та охорону праці будуть здійснюватись інформаційна та консультаційна підтримка працівниками управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради.

Вони зможуть допомогти підприємствам, установам та організаціям, які організовують проведення суспільно корисних робіт, дотримуватись законодавства. Всі зацікавлені можуть звернутись до працівників управління соціального захисту населення за адресою: м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 4, каб. 15, 16 або за телефонами: 5-55-17, 5-55-27.

Читать ещё:  Не в повному обсязі, але прийнято – Южноукраїнськ отримав бюджет-2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *