Миколаївські морпіхи успішно застосовують українських «кажанів» на фронті (фото)

Українські «Кажани» не дають окупантам почуватися в безпеці навіть уночі. Морські піхотинці використовують ударні БПЛА вітчизняного виробництва вже тривалий час. Цей дрон, як повідомили його оператори, має низку переваг над звичайними квадрокоптерами, які раніше застосовували морпіхи, пише інформагентство «АрміяInform».

– Це суто ударний дрон. У районі бойових дій він зарекомендував себе дуже добре. З його допомогою ми успішно знищуємо техніку та особовий склад супротивника у складних умовах. Вже є десятки підтверджених успішно виконаних бойових завдань, — каже оператор БПЛА із позивним «Балу».

Військовий розповідає, що перед застосуванням «Кажанів» оператори пройшли відповідну підготовку. Певний досвід у цій галузі вони вже мали, тому особливих труднощів з оволодінням цим БПЛА у чоловіків не було.

Незважаючи на досить великі габарити, ця «пташка» легка в управлінні. «Очима» української розробки стала сучасна оптична камера з потужними зумом та тепловізором.

– Переважно ми його використовуємо у темну пору доби. Для розвідки він мало підходить. Основне його завдання – скидання «сюрпризів» на голови рашистів та дистанційне мінування місцевості, – продовжує морпіх. – Наприклад, на нього можна прикріпити танкову міну та дистанційно замінувати дорогу. Також у вигляді «подарунків» кріпимо на борт «Кажана» міни різного калібру, РКГ тощо. Все це дуже добре летить на голови нашому супротивникові. Не даємо рашистам розслаблятись навіть уночі.

У перервах між виконанням завдань військові відпрацьовують свою майстерність точного скидання вантажу. Механізм скидання «нічного птаха» діє безвідмовно, а оператору необхідно лише чітко «зловити» мету.

Джерело

Читать ещё:  В Одессе возобновили Почетную вахту памяти на Аллее Славы. ФОТО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *