Росія мобілізувала восени не 300 тисяч військових, а понад півмільйона, — ЗМІ

Росія мобілізувала восени не 300 тисяч військових, як заявлялося офіційно, а понад півмільйона. Про це повідомляє опозиційне видання «Медіазону».

Журналісти зробили запити до регіональних загсів і проаналізували, скільки шлюбів почали укладати російські мобілізовані, для яких запровадили особливу, прискорену процедуру розпису — за порядком денним.

Після цього багато пар, які жили цивільним шлюбом, узаконили свої стосунки перед відправкою на фронт — оскільки дружина має право на інформацію про чоловіка та отримує за нього гроші.

Автори дослідження, користуючись даними перепису населення та відомостями про зростання числа весіль за місяці мобілізації, вирахували, скільки пар, які живуть у цивільному шлюбі, узаконили свої відносини за прискореною процедурою (тобто отримавши повістки).

Далі вони дійшли висновку, що частка таких чоловіків у всіх регіонах Росії становить 1,79%. І екстраполювали ці дані на загальну кількість чоловіків призовного віку, отримавши підсумкову цифру – 520 тисяч мобілізованих.

Про те, що Росія насправді має намір мобілізувати більше офіційно названого числа в 300 тисяч людей, писали ще минулої осені — невдовзі після того, як мобілізацію було оголошено.

Та й з погляду суто військової логіки важко було уявити, що російська влада та командування називатимуть реальну кількість мобілізованих, даючи тим самим Україні та Заходу чітке уявлення про чисельність військ.

Тому версія про те, що насправді кількість мобілізованих може серйозно відрізнятися від цифри 300 тисяч, завжди була дуже поширена.

Росія мобілізувала восени не 300 тисяч військових, а понад півмільйона, - ЗМІ

Джерело

Читать ещё:  Нафтогаз снизил цены на газ для населения

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *