Близько 600 загиблих: у Макіївці було знищено базу ЗС РФ, — ЗМІ

У ніч з 31 грудня на 1 січня було знищено 19 профтехучилище в Макіївці, в якому дислокувалися мобілізовані солдати російської армії, внаслідок чого могли загинути до 600 загарбників.

Про це  пишуть  місцеві телеграм-канали, але окупаційна адміністрація Донецької області поки що ніяк не коментує і не підтверджує те, що сталося.

За словами джерела, яке отримало інформацію «практично з перших вуст», училище, що знаходилося в районі Шлях Ілліча на перетині вулиць Кремлівська та Чугуївська, зруйноване вщент.

«ПЕКЛОВИЙ АД. Наші знесли з Хаймарса розклад рашистів у 19 бурсі. Як будівлі училища більше не існує», — пише користувач під ніком @Hugo_StiglitzUA. Він додав, що в бурсі була велика кількість особового складу ЗС РФ.

«І вбили їх рівно о 00:00. Мій інсайдер сидів за столом і рівно в «куранти» вилетіли шибки в будинку.

За словами очевидців, трупи військових розкидало районом і на тротуари.

ПТУ №19 знаходилось на вул. Кремлівській, 48

Місцеві жителі по-різному відреагували на те, що трапилося. Якщо одні співчувають загиблим і говорять про зрадників серед своїх, інші щиро радіють.

«Поділом. Днями р*шисти вбили циганську сім’ю з восьми чоловік пострілами в голову. Серед них троє дітей, одному рік був. Нехай їм влаштує гойду за всіх дітей», «Круто. Я донецька. І я рада за Макіївку)», «Той, хто вступив на Шлях Ілліча, повинен бути готовий зустрітися з Іллічем. АУФ», «Так, правда. Дізналася сьогодні ввечері. У місцевих новинах нічого не пишуть», «Це не Москва, але все одно мені подобається! Бавовна -2023!», – пишуть у мережах ті, хто чекає на Донбасі ЗСУ.

Українська сторона теж нічого не повідомляє з приводу того, що сталося, проте в ранковому зведенні Генштабу — + 760 загиблих російських військових за останню добу.

Читать ещё:  Зеленский отменил депутатскую неприкосновенность

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *