Помста за Херсон та ситуація під Бахмутом: в ОП описали ситуацію на фронті (відео)

Радник Офісу президента України Олексій Арестович описав ситуацію на фронті. За його словами, ЗСУ помстилися рашистам за страшний обстріл Херсона, який ті влаштували 24 грудня.

Про це повідомляє Уніан.

«Дуже багато непоганих накриттів було на лівому Херсонському березі. Наша артилерія помстилася, дуже вдало. Більше сотні в сукупності, доведених», — розповів в ефірі з Марком Фейгіним Арестович.

Також він прокоментував ситуацію під Бахмутом. «Злі язики», як Арестович називає російських пропагандистів та «воєнкорів», говорять про успіхи ЗСУ.

«Найгарячіша лінія, зрозуміло, від Мар’їнки до Соледара. Під Бахмутом злі язики кажуть, що в нашої країни є певні успіхи… Дещо відсунули в парочці напрямків від Бахмута, кажуть злі язики. Проте обстановка залишається дуже складною, але контрольованою. Складна обстановка в Соледарі, між Бахмутом і Соледаром», — зазначив радник ОП.

Арестович висловився і про чутки щодо Кремінної на Луганщині. Дехто почав «натякати», що там змінилася ситуація і незабаром нас нібито чекають.

«На напрямку Кремінної було багато чуток… Я не бачу ознак сенсаційних новин, хоча злі язики стверджують, що наша країна ближче до них стала, і не просто ближче, а результативніше ближче. Але, знову ж таки, це стверджують злі язики», — резюмував Арестович.

Джерело

Читать ещё:  В Киеве попрощались с артисткой "Дизель Шоу" Мариной Поплавской

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *