У мережі пишуть про смерть чоловіка, якого не пустили до Пункту незламності

Жителька Борисполя Любов Чижик написала у фейсбуці про те, що вранці 6 грудня вона побачила на зупинці в центрі міста чоловіка, який був схожий на безпритульного. Жінка уточнила, що він був напівроздягнений, а надворі було 9 градусів морозу, пише  24 канал .  

Жінка вирішила допомогти чоловікові, вона побігла за допомогою до найближчого «Пункту незламності». За її словами, там сказали, що безпритульно приходив до них ще ввечері, але його не пустили всередину через неприємний запах.

Співробітниця місцевого парку стверджує, що попросила працівників пункту викликати швидку допомогу чи поліцію. Там пообіцяли зателефонувати до швидкої, але так і не зробили цього, запевняє Любов Чижик.

Швидку викликали працівники парку. На жаль, чоловіка врятувати не вдалося і він помер у лікарні.

«Байдужість брата, який вигнав з дому, байдужість людей, які були на зупинці і не відреагували, а найгірше – байдужість працівників пункту, де не потрібні такі люди», – додала кореспондента.

Як все було насправді: коментар поліції щодо інциденту

24 канал звернувся за коментарем до прес-секретаря поліції Київської області Ірини Прянішникової. Вона наголосила, що чоловік помер від хронічної форми ішемічної хвороби серця.

Також за її інформацією, особа перебувала у «Пункті незламності» ДСНС. Про це йдеться в журналах обліку громадян, які перебували там. «Не було такої ситуації, що її туди не пустили», — заявила представник поліції.

За словами Прянішникової, чоловік переночував у «Пункті незламності». Потім, з власної волі, він залишив приміщення.

Вона наголосила, що інформація у повідомленні працівниці парку не коректна, оскільки більшість фактів спотворено. Правоохоронці з’ясовують усі обставини цього інциденту.

Джерело

Читать ещё:  Житель Вознесенска в пьяном угаре зарезал знакомого

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *