На 33-й сесії міської ради. Телебачення ПАЕС.
15 мільйонів гривень буде перераховано Південноукраїнській АЕС в рахунок боргу КП ТВКГ. Рішення про це було прийнято на черговому засіданні Южноукраїнської міської ради, яке відбулося 30 листопада
15 мільйонів гривень буде перераховано Південноукраїнській АЕС в рахунок боргу КП ТВКГ. Рішення про це було прийнято на черговому засіданні Южноукраїнської міської ради, яке відбулося 30 листопада