Масована ракетна атака 15 листопада: куди поцілили і які наслідки

У вівторок, 15 листопада, Україна зазнала масованої ракетної атаки : понад 90 ракет було випущено мирними містами.

Наслідки обстрілу підсумував радник голови МВС Антон Геращенко.

Київ: потрапляння до житлових будинків у центрі міста, одного загиблого, запроваджено екстрені відключення електроенергії, на окремих вулицях величезні затори.

Вінницька область: потрапляння в об’єкт критичної інфраструктури, знеструмлено одну з водопровідних насосних станцій Вінниці. Мешканців міста закликали поповнити запас води.

Волинська область: влучення по об’єкту енергетичної інфраструктури в Ковельському районі. Влада закликає мешканців зробити запас води та зарядити електроприлади.

Дніпропетровська область: атакований Кривий Ріг — 2 ракети збиті силами ППО, 3 ракети зруйнували об’єкт енергетичної інфраструктури. Частина районів міста без світла, тепла та з дуже слабким натиском води.

Житомирська область: дві ракети потрапили до об’єкту критичної інфраструктури, Житомир знеструмлений.

Івано-Франківська область: у ОВА повідомили про роботу ППО, у південно-східній частині області відключення електроенергії.

Київська область: частково залишилася без електропостачання, в одному з районів масована ракетна атака пошкодила 10 будинків. На щастя без жертв.

Кіровоградська область: 2 ракетні удари по енергетичній інфраструктурі у Кропивницькому районі. Без жертв.

Львівська область: одна людина поранена. 80% Львова без світла, призупинено подачу тепла та гарячої води, обмежено роботу мобільних операторів, тимчасово зупинено роботу громадського транспорту.

Одеська область: введено екстрені відключення електроенергії в Одесі та кількох районах області, повідомляється про перебої з мобільним зв’язком та зупинкою громадського транспорту на окремих маршрутах.

Полтавська область: у Миргородській громаді спрацювало ППО, є влучення в об’єкт інфраструктури у Кременчуці; введено аварійні відключення електроенергії.

Рівненська область: удар по об’єкту інфраструктури у Рівному, частина області та адміністративного центру залишилися без світла, перебої з мобільним зв’язком.

Сумська область: сили ППО збили ракету в Роменському районі, запроваджено аварійні відключення світла.

Читать ещё:  У Миколаєві начальник локомотивного депо підозрюється у розтраті понад 70 тисяч літрів дизпалива

Тернопільська область: над областю працювали Сили ППО, в ОВА повідомили, що Тернопілля на 90% залишилася без електропостачання. Можливі перебої з мобільним зв’язком.

Харківська область: 2 ракетні удари по Харкову, 2 удари – по Чугуївському району. Обласний центр без світла, зупинено метро. У населених пунктах області фактично відсутня електрика, перебої з водо- та теплопостачанням.

Хмельницька область: два прильоти до Хмельницької територіальної громади, частина обласного центру залишилася без електропостачання.

Черкаська область: запроваджено аварійні відключення електрики.

Чернігівська область: спрацювало ППО, в області запроваджено аварійні та додаткові відключення електроенергії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *