В Україні оновили список захворювань, з якими не можна керувати автомобілем

В Україні оновили список захворювань та недоліків, з якими не можна керувати автомобілем. Відповідний наказ №1817 затвердило Міністерство охорони здоров’я.

Так, до керування легковими автомобілями не допускаються особи з хронічними захворюваннями оболонок ока зі значним порушенням функції зору, із стійкими змінами повік; хронічним запаленням слізного мішка, норою слізного мішка, а також зі сльозотечею (якщо його не можна вилікувати); порушенням контрастної чутливості та нічного зору; глаукомою. Гострота бінокулярного зору – менше 0,5 тощо. Також не допускаються до керування легковими автомобілями люди з порушенням вестибулярного апарату із синдромом запаморочення, злоякісною артеріальною гіпертензією.

Під обмеженням особистості із серцевою недостатністю IV класу, з аритмією серця (якщо вона призводить до певних станів), з хронічним розшаруванням аорти, із хронічними психічними захворюваннями, епілепсією тощо.

Крім того, до керування легковими автомобілями не допускаються особи, які перенесли гострий мозковий крововилив.

При деяких захворюваннях та вадах допуск до керування автомобілем може бути наданий лікарями індивідуально після проведення відповідного лікування та реабілітації.

Джерело

Читать ещё:  ЗАХИСТІТЬСЯ ВІД КІБЕРШАХРАЇВ. ПРОСТІ ПРАВИЛА, ЯК ВБЕРЕГТИ ГРОШІ ВІД ЗЛОВМИСНИКІВ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *