В ООН заявили про «повне спустошення» в районах України, які постраждали від війни

Постійна координатор ООН і гуманітарна координатор в Україні Деніз Браун заявила про «повне спустошення» в районах України, що постраждали від війни, а також про масштаби гуманітарної кризи, що постійно змінюються.

Про це повідомляє  CNN .

Чиновниця висловила глибоке занепокоєння настанням зими.

«Це повне спустошення. Загибель людей і повна втрата коштів для існування в районах, що безпосередньо постраждали від війни. Я абсолютно переконана в цьому: існує високий ризик смертності в зимові місяці для сімей і громад, які залишилися абсолютно ні з чим», — сказала Браун.

За її словами, на гуманітарну ситуацію в Україні також впливає кілька різних чинників, одним із яких є зміна лінії фронту.

«У міру того, як лінія фронту рухається, ми повинні адаптуватися», — сказала Браун, але додала, що «ми не солдати» і що «гуманітарна спільнота не військова сила».

За її словами, другим фактором є початок зими. ООН, сказала чиновниця, намагається забезпечити «безпечні, гідні та теплі місця», де мешканці прифронтових районів можуть перебувати взимку.

Це включає такі речі, як зимовий одяг, ковдри та матраци, сказала Браун. Але, наголосила вона, гуманітарна спільнота не в змозі впоратися з пошкодженням електро- та теплових станцій. Це питання, яке має викликати серйозне занепокоєння у держав-членів, наголосила представник ООН.

Джерело

Читать ещё:  В Одессе загорелось студенческое общежитие - горели вещи студентов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *