ISW назвав пріоритетні напрямки для росіян у війні проти України

Інститут вивчення війни (ISW) назвав напрямки, на яких ведуться найактивніші бойові дії, а також ті, які є пріоритетними для росіян у війні проти України.

Про це повідомляє  ISW .

Окупанти та українські захисники ведуть активні бойові дії за такими напрямками: місто Харків та північно-східна частина Харківської області по лінії Ізюм – Слов’янськ; Сіверсько-Лисичанський район; Бахмут; район міст Авдіївка-Донецьк; Південна Україна.

Ці диспозиції свідчать про те, що Москва віддає перевагу просуванню своїх військ навколо Бахмута і, можливо, у Сіверськ, водночас намагаючись використати активність сил так званої «ДНР», щоб захопити території, які їм не вдалося взяти з 2014 року на авдіївському напрямку. .

Висока концентрація добровольчих батальйонів навколо Ізюму та Слов’янська свідчить про те, що ця територія не в центрі уваги Росії і може бути вразливою для українських контратак.

Нагромадження сил у Херсонській області та навколо неї може створити значні труднощі для російського командування та управління, особливо якщо українські сили продовжать контрнаступ.

Склад російських військ уздовж Південного напряму щодо різноманітніший, ніж інших напрямах.

Російське військове керівництво, ймовірно, направило змішані сили в цей район, щоб убезпечити його від очікуваного українського контрнаступу.

Ключові висновки аналітиків інституту :

  • Російські війська в Україні діють приблизно у шести угрупованнях.
  • Окупанти здійснили наземні атаки на північ від Харкова, на південний захід від Слов’янська, на схід від Сіверська та досягли невизначених досягнень навколо Бахмута.
  • Повідомляється, що українські війська завдали удару  зосередженню військ Вагнера в Попасній Луганській області, завдавши втрат.
  • 42 держави закликали російські війська вийти із Запорізької атомної електростанції в Енергодарі лише за дві-чотири години до наступного удару по Енергодару.
  • Українські війська завдали удару по Антонівському автодорожньому мосту, ймовірно, зробивши всі три автомобільні мости і на правий берег Дніпра непридатними для важкої техніки.
  • Російські військові комісії продовжують стикатися із труднощами залучення росіян до підписання контрактів на військову службу.
  • Російська окупаційна влада продовжувала вживати рублевізаційних заходів і збирати дані про цивільне населення на окупованих територіях, щоб створити умови для референдумів про анексію.
Читать ещё:  Николаевец разыскивает свою пропавшую беременную жену

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *