Євген Квасневський — відповідь Валерію Онуфрієнко. «Слово не горобець, вилетить – не піймаєш.»

Ця народна мудрість має бути зрозуміла кожній розумній людині. Тим паче головній посадовій особі міста, до діяльності якої прикута особлива увага громадськості.

Як ви помітили, наразі я відійшов від активного політичного життя, залишившись мешканцем міста з активною життєвою позицією. Але, з превеликим подивом я дізнався, що під час зустрічей з мешканцями міста чинний міський голова Валерій Онуфрієнко звинувачує мене в борговій проблемі місцевого водоканалу — КП ТВКГ. Тому змушений відповісти  Валерію Васильовичу в публічній площині  сподіваючись, що він буде здатний прочитати та осягнути написане.

Пане Валеріє! Керівнику міста, перед тим, як про щось говорити, потрібно ретельно розібратись у питанні, досконало володіти предметом розмови та вмісти чітко і внятно формулювати свої думки. Чого за Вами, нажаль, не спостерігається ні на сесіях міської ради, ні на зустрічах з мешканцями. Ті уривки фраз, які ми всі маємо «насолоду» чути від Вас, важко зрозуміти навіть досвідчено логопеду. Не кажучи вже про пересічного мешканця. Це по-перше.

По-друге. Посаду Южноукраїнського міського голови я покинув у далекому 2014 році і, як кажуть у народі «давно закінчив викладати там, де Ви тільки пішли в перший клас». Тому, маючи певний професійний досвід у питаннях комунального господарства, про існування яких Ви навіть уявлення не маєте, трішки розповім про історію проблеми КП ТВКГ, яку Ви пропустили.

Під час мого перебування на посаді міського голови тарифи на комунальні послуги з водопостачання та водовідведення встановлював не виконавчий комітет міської ради, а національний регулятор (НКРЕКП). Тому міська влада була позбавлена важелів впливу на вирішення цих питань. При цьому, я та депутати міської ради, всіляко підтримували комунальне підприємство та налагодили професійну комунікацію з атомною електростанцію підписали ряд договорів по реструктуризації боргів і добилися зменшення росту їх . Не розповідаючи проте, які погані були «попередники».

Читать ещё:  Главврач николаевской «инфекционки» предупредила о «холерной погоде» и дала инструкции

Наразі повноваження по встановленню тарифів передано виконавчому комітету міською ради, який очолює міський голова.

Ви перебуваєте на посаді вже 9 місяців, провели 16 сесій міської ради, ні одна з яких не обійшлася без скандалу. Але досі ніхто з містян не почув від Вас бодай слова про напрямок розвитку міста та конкретні плани по виходу з кризи КП ТВКГ.

Впевнений, нічого такого містяни не почують і не побачать до кінця Вашої  каденції.

Можливо є відповідь на питання, чому у більшості комунальних підприємств вже 9 місяців не призначені керівників, а є лише виконуючі обов’язки?

Можливо Вам є що розповісти мешканцям міста про благоустрій? Тільки прошу, не розповідайте про дорогу по вулиці Дружби Народів, яку в місті вже давно називають «Дорогою сорому».

Маю зняти перед Вами капелюха, тільки справжній господар може розпочати ремонт асфальтного покриття в листопаді, а лише в квітні збагнути, що потрібно встановлювати бордюри.

Можливо Ви за 9 місяців змогли розібратись з ситуацією та навести лад в лікарнях? Чи вважаєте, що виборці забули про те, як в розпал пандемії Ви спочатку відпустили директора лікарні у відпустку, а потім понад місяць героїчно займались її пошуками створюючи для цього робочі групи?.

Можливо за 9 місяців Ви змогли втілити в життя хоча б один, маленький, інфраструктурний проєкт?

Проведено інвентаризацію земель громади – ні.

Виділено кошти для підготовки комунальних служб до опалювального періоду – ні.

Налагоджено комунікацію з громадськими організаціями – ні.

Залучено до роботи фахівців – ні (якщо не рахувати розширення і без того роздутого штату канцелярії та прийом на роботу прес – секретаря для ведення декількох сторінок у ФБ).

Читать ещё:  Южноукраїнськ - Відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2003 року народження та молодших серед дворових команд.

Продовжено роботу по обладнанню вулиць міста системою відеоспостереження – також ні. Чи вирішені проблеми з 8 дитячим садком, де Ви особисто перед виборами клялися і давали «слово офіцера», що всі проблеми в найкоротші строки будуть закриті?

І цей список можна продовжити до безкінечності.

Постає питання, а що взагалі зроблено Вами, як міським головою за 9 місяців?

Запитайте у містян і ті підтвердять — нічого. Окрім поздоровлень та привітань, покладанням квітів, безкінечних нарад та порожніх обіцянок.

Жодним чином не хочу образити пана міського голову, але маю нагадати, що перед тим як говорити –потрібно думати, тим паче перебуваючи на такій посаді, на яку Вас занесли на руках Ваші однопартійці.

Наостанок розповім Вам, як і Вашому попереднику, притчу про три конверти (може знаєте її, а може і ні, але будете знати).

Один керівник змінює іншого, і старий керівник, передаючи новому справи, вручає йому три пронумерованих конверти зі словами: «Коли буде дуже погано, відкриєш перший конверт. Другий раз буде погано — відкриєш другий конверт, а потім і третій».
Новий керівник завзято приступив до праці, але незабаром збагнув, що все не так просто, як йому здавалося спочатку. І коли проблеми зовсім дістали його, він вирішив розкрити перший конверт. Там була одна фраза: «Вали все на мене». Тепер у всіх своїх промовах керівник не забував вставити хоч кілька слів про помилки старого керівника, про те, що його методи управління були несучасними, і зараз доводиться розсьорбувати результати колишніх прорахунків. Якийсь час новому керівникові жилося дуже навіть добре. До нього почали ставитися з розумінням, але і цей період незабаром завершився, і знову почалися проблеми. Керівнику довелося розкрити другий конверт. У ньому було всього два слова: «Проведи реорганізацію». Керівник і цього разу зробив так, як йому радили, і життя знову налагодилося. Ну, як можна сварити людину, що займається реорганізацією і проводить інноваційну політику? Однак час ішов, і керівнику знову ставало все важче і важче. Він знову відчув, як під ним хитається крісло, і рука його звично потягнулася до третього конверту. Послання було таким: «Готуй три конверти!».

Читать ещё:  Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 13.07.2020 - 17.07.2020

Впевнений, «третього конверту» у Вас не буде, а першими двома Ви вже скористались.

P.S. Все сказане вище є моїм особистим оціночним судженням, що ґрунтується на життєвому та професійному досвіді в сукупності з інформацією, отриманою під час спілкування з мешканцями міста.

5 thoughts on “Євген Квасневський — відповідь Валерію Онуфрієнко. «Слово не горобець, вилетить – не піймаєш.»

 • 11.08.2021 в 08:21
  Permalink

  А что. Правильно говорит. Почти за год Онуфрием ничего не сделано. Прилепил на голову корону, а толку никакого

  Ответ
 • 11.08.2021 в 08:23
  Permalink

  А какие были надежды по Онуфриенко. Сказки во дворах рассказывал. Нью Васюки обещал . Трепло

  Ответ
 • 11.08.2021 в 08:26
  Permalink

  Не трогайте мэра!!! Он хороший!!! Хотя и бестолковый!!! Он старается!!! Жалко мне его, не ту работу он выбрал

  Ответ
 • 11.08.2021 в 08:29
  Permalink

  А пускай расскажет, сколько оно заработало на дороге по Дружбы Народов. И почему не поделился с коллегами. Весь горисполком гудит по этому вопросу. Оказывается, что еще и жаднючий

  Ответ
 • 11.08.2021 в 08:31
  Permalink

  Когда с его уст слетает «Слово офицера», тошнит каждого работника горисполкома. Достал уже брехло

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.