Генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко та народний депутат України Артем Чорноморов взяли участь у першій сесії Южноукраїнської міської ради 8 скликання

Генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко та народний депутат України Артем Чорноморов взяли участь у першій сесії Южноукраїнської міської ради 8 скликання.

10 листопада новообрані депутати та міський голова склали присягу та стали до роботи. Ухвалено перші два рішення – про результати місцевих виборів та про присвоєння рангу особи місцевого самоврядування і умови оплати праці Южноукраїнського міського голови Валерія Онуфрієнка.

Захід відбувся у концертній залі Палацу культури «Енергетик» з дотриманням усіх карантинних вимог. На ньому були присутні почесні громадяни міста, депутати попереднього скликання, керівники підприємств та організацій міста, представники духовенства місцевих релігійних громад тощо.

Припинити протистояння між міською владою та містоутворюючим підприємством, яке спостерігалося протягом минулого скликання, закликали обранців генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко та народний депутат України Артем Чорноморов.

Нардеп, зокрема, зазначив, що нова міськрада має створити сприятливий інвестиційний клімат у місті та, насамперед, налагодити відносини з першим інвестором  – Южно-Українським енергокомплексом: «Завдання нової влади – щоб у місті з 600-мільйонним бюджетом, найвищим ВВП у Миколаївській області не було зруйнованих дитячих садочків, щоб гімназія мала спортивний комплекс, щоб щільним дощем не змивався асфальт, та щоб Южноукраїнськ нарешті зажив так, як мріяли люди, які його збудували».

Очільник ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко закликав зробити Южноукраїнську територіальну громаду самодостатньою, адже для цього є всі передумови. У той же час він наголосив: «Цю сторінку, коли було протистояння між міською владою та АЕС, слід перегорнути назавжди».

Почесний громадянин міста, художній керівник народного ансамблю бального танцю «Натхнення» Людмила Самчинська у своєму зверненні підкреслила, що у першу чергу новому складу міськради належить повернути довіру людей, та закликала: «Плідно та,  найголовніше,  чесно  працювати на благо міста та країни».

Читать ещё:  В Николаеве разыскивают без вести пропавшую Инну Гамарц

Новообраний Южноукраїнський міський голова Валерій Онуфрієнко — працівник ВП ЮУАЕС. Серед 34 обранців нового складу міськради 9 – працівників підприємства та його профспілкової організації. У міськраді 7 скликання було лише 4 представники  енергокомплексу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *