Іван ЖЕБЕТ, заступник генерального директора ВП ЮУАЕС з фізичного захисту та режиму. — ІНФОРМУЄ

Іван ЖЕБЕТ, заступник генерального директора ВП ЮУАЕС з фізичного захисту та режиму. — ІНФОРМУЄ  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/75669«Сьогодні, на жаль, маємо загрозу не лише з боку коронавірусу. Активізувалися телефонні шахраї. Видаючи себе за працівників банку, вони випитують дані банківських карток — номер, термін дії, тризначний код безпеки. Днями «на гачок» таких злочинців потрапили декілька  працівників нашого підприємства.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Злочинці представляються співробітниками банку, правоохоронних органів, Пенсійного чи благодійних фондів, будь-якої компанії або організації. Вони вибирають тактику залякування. Кваплять клієнтів, аби, перебуваючи в стресовій ситуації, ви не встигли оговтатись і надали їм всю необхідну  інформацію.

ОТЖЕ, якщо вам телефонують з приводу реквізитів банківської картки — кладіть трубку, не зволікаючи. Якщо є підозра, що з карткою таки щось сталося, з’ясуйте подробиці, зателефонувавши до свого банку. Якщо ви все ж встигли повідомити злочинцям дані вашої картки — негайно заблокуйте її, звернувшись до банку або самостійно через систему Інтернет-банкінгу.

І головне. У разі будь-якої спроби зловмисників вчинити щодо вас шахрайські дії негайно телефонуйте до поліції за номером 102 або (098)041-80-40».

Джерело

Читать ещё:  Третий энергоблок Южно-Украинской АЭС - 30 лет эксплуатации

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *