Южноукраїнськ — Спортивний калейдоскоп  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: https://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/73747Наступним стартом для атлетів різних вікових категорій став Всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України К. К. Пульчо. Змагання проходили в Одесі з 15 по 16 лютого. Участь у турнірі взяли понад  900 спортсменів з 7 країн світу. Южноукраїнські борці здобули 7 медалей: 2 золоті, 3 срібні і 2 бронзові.

Читать ещё:  Время льготной растаможки "евроблях" могут продлить: разработан законопроект

Не менш багатим на нагороди для команди став і Всеукраїнський турнір, який відбувся 22 лютого у Миколаєві – 3 срібні та 4 бронзові медалі.

У квітні молодші юнаки-борці братимуть участь в Чемпіонаті України, який відбудеться у Києві.