Швидкий кар`єрний ріст: Тренер Кароліни поставив в рамку водія льодовозаливної машини. Відео

Дійсно унікальний випадок

У матчі Національної хокейної ліги між командами «Кароліна» та «Торонто» трапився унікальний випадок. У середині гри Х`юрікейнс залишились без голкіпера. Спочатку рамку воріт команди захищав канадець Джеймс Раймер (він відіграв 6 хвилин 10 секунд і травмувався), потім на зміну йому вийшов чех Петр Мразек (відіграв 25 хвилин і 9 секунд і також отримав пошкодження).

Третього голкіпера у команді не було, в той час як за правилами дозволяється виставити резервного воротаря. Не довго думаючи, тренери «Кароліни» запропонували цю вакантну посаду 42-річному водієві льодово-заливальної машини Девіду Ейрсу, який до цього, зрозуміло що в НХЛ не грав.

Почалося для нього все невдало: два пропущених голи після перших трьох кидків і вже 4:3 до кінця другого періоду. Але в третій двадцятихвилинці він зробив сім сейвів і не дав господарям більше забити, а ось «Кароліна» змогла відзначитися ще двічі. І, з огляду на, що обидві команди борються за плей-офф, ці порятунку були неймовірно важливі в турнірному плані. Ось такий кар`єрний стрибок.

Джерело

Читать ещё:  В Николаевской области русский язык через суд лишили статуса регионального

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *