Гончарук пояснив, чому звільнили президента Енергоатому

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на представленні т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Павла Павлишина заявив, що рішення про зміну керівника Енергоатому пов’язане з тим, що загалом команда оновлюється.

Про це повідомляє пресслужба Енергоатому.

«Не висловлюючи жодних претензій до попереднього керівництва, хочемо продемонструвати, що нова команда, з новими силами, новим кредитом довіри суспільства, прийшла й у таку важливу галузь, як ядерна енергетика. В нас з Павлом Яремовичем ще не так багато було можливостей поспілкуватись, проте ми знаємо його як авторитетного керівника, людину, яка дуже добре розуміє, що таке ядерна галузь. У нас є повна довіра до Павла Яремовича, і ми хотіли б, щоб колектив Енергоатому з розумінням поставився до рішення уряду», — сказав Гончарук.

Гончарук пояснив, чому звільнили президента Енергоатому  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/69062

Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель, у свою чергу, зазначив, що кандидатуру Павлишина було обрано за високу ефективність роботи на посаді директора Рівненської АЕС.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр Олексій Гончарук і міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель представили колективу НАЕК «Енергоатом» тимчасово виконуючого обов’язки президента компанії — директора РАЕС Павла Павлишина.

Джерело

Читать ещё:  Команда Порошенко начинает покидать АП

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *