Знайшли вбитою 14-річну дівчинку, яка зникла напередодні. ФОТО. ВІДЕО

На Одещині знайшли тіло 14-річної дівчинки з ознаками насильницької смерті.

Про це повідомляє пресслужба поліції Одеської області.

Про те, що донька ще вдень пішла з друзями гуляти та до цього часу не повернулася, поліцейським у суботу, 2 листопада, ввечері повідомила мати дівчинки.

На пошуки дитини був орієнтований весь особовий склад поліції. Переглянувши камери відеоспостереження, правоохоронці встановили напрямок руху дитини, а також розшукали та опитали осіб, із якими вона була вчора. Ті розповіли, що усі разом відпочивали за межами міста, а потім дівчинка кудись пішла з неповнолітнім хлопцем з їхньої ж компанії. Не дочекавшись їхнього повернення, решта приятелів роз’їхалася по домівках.

Пошуки дівчинки тривали усю ніч. Сьогодні вранці її тіло без ознак життя було знайдене у лісосмузі.

Знайшли вбитою 14-річну дівчинку, яка зникла напередодні. ФОТО. ВІДЕО  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/66211

Крім того, поліцейські встановили особу хлопця, з яким, зі слів товаришів, дівчинка пішла від компанії.

Станом на 15 годину неповнолітнього, якого бачили останнім з убитою дівчинкою, розшукали: він переховувався у своїх знайомих. 15-річного хлопця доставили до відділу поліції, із ним проводять невідкладні слідчі дії.

Джерело

Читать ещё:  В городе-спутнике ЮУАЭС стартовал III Международный фестиваль-конкурс вокального искусства «Місто дитинства»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *