Южноукраїнськ — ОСІННІЙ БАЛ

Вони стрункі, красиві, неперевершені … Так можна охарактеризувати жінок поважного віку, які приймали участь у конкурсі краси «60+», який відбувся в смт Арбузинці. Захід був організований 1.10.2019 року в День людей похилого віку, щоб вчергове довести всім , що жінки з роками стають лише гарнішими.

Конкурсантками даного заходу були слухачі «Унiверсетету третього вiку» комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування м. Южноукраїнська» та селища Арбузинка.

На святковому дійстві, яке носило назву «Осінній бал» учасниці конкурсу продемонстрували своє бачення цієї чудової пори року. Настрій у присутніх був святковий – завдяки красі осені та неперевершеної красі конкурсанток.

Програма свята складалась із різноманітних конкурсів, які допомогли журі визначити «Королеву осені». Спочатку було урочисте представлення учасниць. Кожна з них проявила оригінальність та неповторність. Десять учасниць розповідали про себе та своє життя, і відповідали на неочікувані питання ведучих. Також, на «Осінньому балу» було змагання під назвою «Мої таланти». Конкурсантки співали, танцювали, усі виступи були цікавими та змістовними. На останок відбулося вражаюче дефіле у вишиванках, де наші красуні ще раз довели що українські жінки найчарівніші.

Свято пройшло в атмосфері краси та особливого, осіннього настрою. Журі одноголосно обрали «Королеву осені — 2019», нею стала Черевач Любов, та кожна конкурсантка отримала свій власний титул.

Щиро дякуємо нашим колегам з смт Арбузинки та всім хто приймав участь в організації заходу за теплий прийом та яскраві враження!

Джерело

Читать ещё:  Южноукраїнськ - ПОВТОРНЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА НКП ЮУ МЦПМСД

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *