Южноукраїнськ — ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

14 вересня 2019 року відбувся  Відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Дню  фізичної культури і спорту.  Участь у змаганнях прийняли юнаки та дівчата комунального закладу «Южноукраїнська дитячо — юнацька спортивна школа», учні загальноосвітніх шкіл міста. В результаті

у віковій категорії  2008 — 2010  роки народження юнаки

Шестірнін Юрій  — І місце

Тимофєєв Максим — ІІ місце (тренер Козявкін А.П.)

Абакумов Данило — ІІІ місце

у віковій категорії  2008 — 2010 роки народження дівчата

Вареник Богдана — І місце (тренер Козявкін А.П.)

Томашевська Еліна — ІІ місце (тренер Козявкін А.П.)

 у віковій категорії 2005 — 2007 роки  народження  юнаки та дівчата

Шутєєва Поліна — І місце

Дуденко Єдуард — ІІ місце

Петрик Ілля — ІІІ місце

Участь у таких змаганнях сприяє популяризації та подальшому розвитку настільного тенісу у місті, підвищенню спортивної майстерності юних тенісистів, виявленню кращих спортсменів.

Бажаємо тренеру — викладачу з настільного тенісу Кордолєвському Кирилу Валерійовичу та його  вихованцям  спортивних перемог.

15 вересня 2019 року  у місті Вознесенську відбувся Відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Учні комунального закладу «Южноукраїнська дитячо — юнацька спортивна школа» Шестірнін Юрій у віковій категорії 2009 — 2010 роки народження виборов І місце, Шутєєва Поліна у віковій категорії 2005 — 2008 роки народження посіла ІV місце.

Ці успіхи — результат таланту і наполегливої праці спортсменів та їх тренера. Для наших тенісистів створено гарні умови для навчання та тренування і ще багато перемог чекає їх попереду. Тому бажаємо юним тенісистам і тренеру — викладачу Кордолєвському Кирилу Валерійовичу  міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості і наснаги.

Джерело

Читать ещё:  В Житомире заболели корью более 20 военных

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *