Я вдячний за підтримку, — Ерік Григорян

МИ — НА ШЛЯХУ ДО ПЕРЕМОГИ

21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради. Я вирішив виставити свою кандидатуру по рідному 131-му округу. Коли мене як кандидата в народні депутати зареєструвала Центральна виборча комісія, відразу ж отримав від вас, друзі, товариші, шановні читачі, величезну кількість повідомлень зі словами підтримки і побажань здобути перемогу. Я дуже вдячний кожному, хто довіряє мені, хто вважає мене гідним представником нашого регіону в стінах новообраного Парламенту.

Вибори — це не спортивне змагання, це не майданчик, на якій окремі особистості можуть відчувати свої сили в «чомусь новенькому», це також не місце для «старих» облич, які  встигли ганебно заплямували свою репутацію. Переможець по округу не отримає медаль за свою роботу. Переможець стане представником кожного з Вас, дорогі виборці, у Верховній Раді, Вашим голосом, Вашим провідником і понесе цілковиту відповідальність за всі свої рішення.

Не можна спочатку виробляти продукт, а потім боротися за його якість, казав Жванецький. Так само не можна віддати свій голос першому ліпшому «зальотному» кандидату, а потім вимагати від нього не те що рішення проблем, інвестицій або допомоги, а банальної уваги. Ми не можемо більше наступати на ті ж граблі.

Однак зараз не про це. Зараз я просто хочу сказати спасибі …

Я вдячний всій команді — людям, які вірять в мене, вірять в мою перемогу і які не тільки напередодні виборчої кампанії, але і задовго до неї з’явилися на моєму життєвому шляху. Спасибі кажу довіреним особам — Віктору Івановичу Сікиринському, Сергію Пелюху і Геннадію Собку. Моїм товаришам-прикордонникам з нашої громадської організації «Ветерани-прикордонники Миколаївщини» та заступнику цієї організації Олегу Дубовому. Дякую волонтерам-агітаторам, які день і ніч стояли горою за свого кандидата Григоряна.

Спасибі нашим медикам, вчителям, педагогам, головам ОСББ, представникам громадських організацій і простим громадянам, які знайшли час і зустрілися зі мною, поговорили, розповіли про наболіле.

Щиро дякую досвідченому, мудрому екс-меру міста Вознесенська Юрію Івановичу Гержову за напутні слова, за віру в те, що саме я, на його дотойну думку, можу принести реальні зміни в життя округу і країни. Юрію Івановичу, майже три десятиліття Ви були мером міста Вознесенськ. За цей час заробили собі непохитний авторитет серед вознесенців і далеко за межами міста. Дякую за підтримку. Вона вселяє в мене ще більше впевненості в правильності свого рішення балотуватися до Верховної Ради.

Спасибі меру міста Южноукраїнська Віктору Кириловичу Пароконному. Він сказав, що я стану провідником округу в Парламенті. І я обіцяю, що докладу максимум зусиль, щоб всі дані мною обіцянки, були виконані якомога швидше, і всі наші населені пункти округу — міста, села, селища — отримали нове дихання.

Велика подяка на адресу аграріїв Вознесенського, Веселинівського, Доманівського та Братського районів. Останній, хоч і не є частиною 131-го округу, але також за мене. Ваша віра в наше спільне майбутнє — на вагу золота.

Шановні фермери, кожен з Вас висловлюючи мені свою підтримку, згадував про те, що час раз і назавжди на законодавчому рівні вирішити питання з рейдерством, з бандитизмом, з захопленнями, підпалами. Пора дати аграрній галузі розвиватися, вдосконалюватися і працювати на результат, а не 24 години на добу і 7 днів на тиждень жити в страху за себе і свою сім’ю. З цим пора зав’язувати, а я знаю, як це зробити!

Кажу окреме спасибі своїм конкурентам. І хочу нагадати, а може комусь і зовсім відкрити очі: мандат депутата Верховної Ради — це не приз за перемогу на виборах, а величезна відповідальність — відповідальність за майбутнє наших співвітчизників, людей, з якими живемо в одному місті чи селі, або навіть на сусідніх вулицях, за майбутнє їхніх дітей, онуків … я впевнений, я зможу стати таким народним депутатом, інакше Ви б не побачили в списку кандидатів мого прізвища.

МИ — НА ШЛЯХУ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ.

Відповідальний перед вами — Ерік Григорян, кандидат в народні депутати по 131-му округу

Читать ещё:  Штраф в 170 000 гривен за «евробляху»: заплатите, даже если отправите на запчасти

Джерело Маю Право

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *