СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ СКРИПНИК ОЛЬГИ

13 травня  в дитячій  школі мистецтв  відбувся сольний концерт  випускниці  класу сольного співу  теоретично – хорового відділу Скрипник Ольги.

У затишному  залі у виконанні талановитої дівчини прозвучали естрадні  та класичні твори. Виступ учениці, що навчається у класі молодого викладача Руських Л.О., довів, що  Оля – дійсно, артистична, емоційна, творча особистість, яка завжди може створити на сцені  яскравий образ  як поетичний, піднесений, так й пристрасний, драматичний.

Слід відмітити, що Ольга Скрипник  дуже серйозно ставиться  до інтерпретації  виконаних творів. Це показує не тільки рівень її майстерності, але й  появу свого особистого стилю, який  поєднується  з вокальною  культурою. Але все це досягнуто довгими тренуваннями, репетиціями, постійною працею. Бажаємо Ользі подальших успіхів, розвитку її  вокальних здібностей, здоров’я та щастя!

СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ СКРИПНИК ОЛЬГИ  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/51055 СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ СКРИПНИК ОЛЬГИ  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/51055 СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ СКРИПНИК ОЛЬГИ  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/51055

Источник

Читать ещё:  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЮЖНОУКРАЇНСЬКА! Роз’яснення щодо отримання допомоги на поховання та суми недоотриманої пенсії в разі смерті пенсіонера.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *