Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

9, 11 березня 2018 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Все для даху Первомайськ

16

13

1

2

8750

40

2

Автолокомотив Южноукраїнськ

15

13

2

5925

39

3

Олександрівка Олександрівка

16

10

2

4

82-54

32

4

Доманівка Доманівка

15

6

2

7

7264

20

5

ДПЕС Южноукраїнськ

15

5

1

9

5062

16

6

ГрОМ- КУ Веселиново

15

5

1

9

5164

16

7

Ю — 35 Южноукраїнськ

13

3

2

8

35-50

11

8

ПАТ Миколаївгаз Вознесенськ

10

3

7

35-58

9

9

Рятівник Южноукраїнськ

15

2

1

12

37-81

7

«Доманівка» — «Олександрівка» — 3:6 (Шестов, Гук С.-2 – Запорожан-2, Александров-4); «Олександрівка» — «Доманівка» — 12:6 (Запорожан-6, Александров, Кузнецов-3, Соломонов, Олянишин – Латій Д.-3, Кожевніков, Шестов, Гук С.); «Все для даху» — ДПЕС — 6:3 (Доценко-4, федорченко, Сєводняєв – Лупан-2, Кисельов Вад,); «Все для даху» — «Доманівка» — 3:0; «Олександрівка» — «Автолокомотив» — 0:3

Бомбардири: Запорожан («Олександрівка») — 27, Панчук («Доманівка») — 25,

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

18

13

2

2

87-59

41

2

Олімп Южноукраїнськ

18

12

6

70-50

36

3

ТВТ Южноукраїнськ

18

10

1

7

62-43

31

4

Трикрати Вознесенський р-н

18

9

4

5

88-62

31

5

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

18

9

2

7

64-49

29

6

ДЮСШ Доманівка

18

9

2

7

59-44

20

7

Арсенал Вознесенськ

16

7

3

6

62-63

24

8

Куйбишево Н. Марївка

18

7

1

10

74-79

22

9

КБК-1 Прибужжя

16

3

1

12

44-84

10

10

СПрАТ- Україна Доманівській р-н

18

2

16

45-118

2

«СпРАт-Україна» — ТВТ — 1:5 (Мухаметшин в/в, Лавриненко в/в, Мухаметшин – Байталенко-2, Коцюр); ДЮСШ Доманівка — «СпРАт-Україна» — 4:2 (Гук С., Кожевніков, Шинкаренко, Шестов –Мухаметшин, Гонтарук); ДЮСШ Доманівка — ТВТ — 1:3 (Кожевніков –Доценко, Байталенко, Коцюр);

«Трикрати» — «Таборівка» — 3:0 (тех. за команду «Таборівка» грав дискваліфікований гравець Жерченко Ю.);) «Таборівка» — «Трикрати» — 5:7 (Гриценко, Сандул-2, Народовий Віт., Мунтян в/в, Жерченко – Народовий Вол., Волкович-2, Прокопенко, Мельниченко-2); ДЮСШ Доманівка — «Олімп» — 3:1 (Шинкаренко-2, Каплич – Абрамович); ДЮСШ Доманівка — КБК — 4:1 (Гук С., Деревянко О., Шинкаренко-2 – Ширяєв);

Бомбардири: Сандул («Таборівка») — 29, Шевченко В. (ТВТ) — 20

Друга ліга

Читать ещё:  Под Харьковом злой пес сорвался с цепи и укусил за голову маленькую девочку. ВИДЕО

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Тинь Южноукраїнськ

17

17

134-37

51

2

Легіон Южноукраїнськ

20

14

4

2

102-39

46

3

ЕРП Южноукраїнськ

21

14

1

6

108-59

43

4

Арбузинка Арбузинка

19

12

2

5

86-48

38

5

Рятівник-2 Братське

22

12

2

8

91-67

38

6

Воєводське Воєводське

18

11

4

3

89-47

37

7

КБК-2 Прибужжя

22

9

1

12

72-104

28

8

Семенівка Арбузинський р-н

22

7

2

13

61-77

23

9

Мікс Вознесенськ

20

5

2

13

76-124

17

10

Садове Арбузинський р-н

22

5

1

16

46-125

16

11

Богданівка Богданівка

19

3

1

15

33-112

10

12

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

20

2

18

56-115

6

ЕРП — КБК-2 — 5:2 (Борчук-2, Віжанов, Чита, Шпаков – Нестер, Тайнов); КБК-2 — ЕРП — 7:5 (Нестер-2, Тайнов-4, Негура – Борчук-3, Чита-2); «Мікс» — «Садове» — 6:6 (Чередніченко-2, Джоєв-3, Кіфа –Сидорчук, Миндру-2, Дяченко-2, Тамразян); «Тинь» — «Семенівка» — 6:1 (Грушанський, Міронов О., Патраман, Кривицький, Богатирьов, Мелега – Бойко С.); «Садове» — «Мікс» — 7:3 (Сидорчук-2, Єрмак-2, Миндру-2, Левченко – Череднічеко-2, Джоєв); ЕРП «Арбузинка» — 5:4 (Драчук, Макеєв, Шпаков-3 – Васильєв-2, Пускайов, Слівінський); ЕРП «Богданівка» — 8:1 (Віжанов-3, Драчук, Макеєв-2, Богданов, Шпаков – Крупчатник); «Тинь» — «Рятівник-2» — 6:4 (Грушанський, Кривицький-2, Патраман, Літвінов, Ярохович – Ляшко, Осипенко, Шарата С., Гобідзашвилі); «Семенівка» — «Тинь» — 1:7 (Фесенко – Грушанський, Нікітін-2, кривицький-2, Бойко Ю., Патраман)

Бомбардири: Подгорний («Воєводське») — 26, Кривицький («Тинь») — 23,

Васильєв («Арбузинка») — 23, Нікітін («Тинь») — 22,

Мацкуляк («Легіон») — 21

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Читать ещё:  Чемпіонат міста Южноукраїнська

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *