Южноукраїнськ — Танцюристи «Натхнення» — знову призери українських і міжнародних змагань. Фото.

26-27 січня у Києві було розіграно «Національний кубок України 2019 з танцювального спорту». Клуб спортивного танцю «Натхнення» (діє на базі Палацу культури ВП ЮУАЕС) був представлений 7-ма танцювальними парами — від ювеналів 1 (до 9 років) до категорії дорослі.

Вони захищали честь Южно-Українського енергокомплексу, міста-супутника АЕС і Миколаївської області.

Пари Максим Левицький – Анна Нестер (Ювенали 1) зайняли 3 місце в латиноамериканській програмі та 3 місце в європейській;

Андрій Ольховик, Карина Корнишева (Юніори 1) — 4 місце (фінал) у європейській програмі;

Микита Чумак – Марія Самчинська (Юніори 2) — 4 місце (фінал) в європейській програмі;

Дмитро Чорній – Валерія Лозінська (Молодь) – 5 місце (фінал) у європейській програмі та 6 місце (фінал) в латиноамериканській.

А 9 лютого танцюристи Клубу спортивного танцю «Натхнення» побували на Міжнародних змаганнях з танцювального спорту в Мілані (Італія). Пара Микита Чумак — Марія Самчинська посіла 2 місце серед Юніорів 2 з європейської програми, а Віталій Бесараб – Валерія Дібрівна вийшли у напівфінал і посіли 11 місце з 50 пар у категорії Дорослі з латиноамериканської програми.

Источник

Читать ещё:  Южноукраїнськ - НАДАННЯ ГРОМАДЯНАМ ПОСЛУГ МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЮ КОМАНДОЮ