ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД
Федерація футболу міста Южноукраїнська
13 січня 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.
Вища ліга
№ | Команди | І | П | Н | П | М’ячі | О |
1 | Все для даху Первомайськ | 6 | 6 | 0 | 0 | 31-12 | 18 |
2 | Автолокомотив Южноукраїнськ | 5 | 4 | 0 | 1 | 20-7 | 12 |
3 | Олександрівка Олександрівка | 6 | 3 | 1 | 2 | 25-17 | 10 |
4 | Арбузинка Арбузинка | 7 | 2 | 2 | 3 | 21-27 | 8 |
5 | ДПЕС Южноукраїнськ | 7 | 1 | 1 | 5 | 21-41 | 4 |
6 | Ю — 35 Южноукраїнськ | 5 | 0 | 0 | 5 | 9-23 | 0 |
«Олександрівка» — «Арбузинка» — 3:3 (Кузнецов-2, Запоржан – Сапай-2, Кокол); ДПЕС — «Олександрівка» — 3:11 (Приходько, Овчар, Іванов – Кузнецов, Александров, Ташкович-6, Шелест-2, Запорожан)
Бомбардири: П’ятов («Все для даху») — 8, Овчар (ДПЕС) — 7, Марченко («Арбузинка») — 6, Малиновський («Все для даху») — 6, Запорожан («Олександрівка») — 6, Ташкович («Олександрівка») — 6
Перша ліга
№ | Команди | І | П | Н | П | М’ячі | О |
1 | Веселиново Веселиново | 12 | 10 | 0 | 2 | 45-19 | 30 |
2 | Автолокомотив-2 Южноукраїнськ | 9 | 9 | 0 | 0 | 65-23 | 27 |
3 | Легіон Южноукраїнськ | 9 | 6 | 1 | 2 | 36-22 | 19 |
4 | Рятівник Южноукраїнськ | 7 | 5 | 0 | 2 | 47-22 | 15 |
5 | Таборівка Вознесенський р-н | 5 | 4 | 1 | 0 | 27-11 | 13 |
6 | ТВТ Южноукраїнськ | 9 | 2 | 3 | 4 | 19-29 | 9 |
7 | Трикрати Вознесенський р-н | 8 | 2 | 1 | 5 | 22-32 | 7 |
8 | Мостове Доманівський р-н | 11 | 2 | 1 | 8 | 41-46 | 7 |
9 | Благо Благодатне | 11 | 1 | 1 | 9 | 24-65 | 4 |
10 | АСС — Смайл Южноукраїнськ | 9 | 0 | 0 | 9 | 18-77 | 0 |
«Веселиново» — «АСС Смайл» — 6:1 (Войченко, Бардадим Д., Виборний-3, Бардадим І. – Петросян);
«Веселиново» — «Трикрати» — 7:0 (Бардадим Д., Войченко-2, Бардадим І., Білас-2, Виборний); «Автолокомотив-2» — «Трикрати» — 5:3 (Кузьо, Курбатов, Лупан, Ігнатьєв – Дімінський, Щербаніч в/в, Народовий Вол., Прокопенко); «Рятівник» — «Легіон» — 5:2 (Бобок-2, Гончаренко О.-2, Угрін –Турумура, Мацкуляк)
Бомбардири: Халаїм («Автолокомотив-2») — 17, Мухаметшин («Мостове») — 11,
Лупан («Автолокомотив-2») — 11
Друга ліга
№ | Команди | І | П | Н | П | М’ячі | О |
1 | ЕРП Южноукраїнськ | 10 | 8 | 1 | 1 | 69-22 | 25 |
2 | Арбузинка-2 Арбузинка | 10 | 6 | 2 | 1 | 46-24 | 20 |
3 | Благо-2 Благодатне | 8 | 6 | 1 | 1 | 43-24 | 19 |
4 | ДЮСШ Доманівка | 10 | 5 | 1 | 4 | 38-36 | 16 |
5 | Братське Братське | 12 | 5 | 1 | 6 | 40-47 | 16 |
6 | Олімп Южноукраїнськ | 9 | 4 | 1 | 4 | 45-36 | 13 |
7 | Семенівка Арбузинський р-н | 8 | 4 | 0 | 4 | 39-25 | 12 |
8 | КБК Прибужжя | 8 | 4 | 0 | 4 | 29-35 | 12 |
9 | Богданівка Богданівка | 10 | 3 | 2 | 5 | 36-33 | 11 |
10 | Зірка Южноукраїнськ | 8 | 2 | 1 | 5 | 26-36 | 7 |
11 | Смайл Южноукраїнськ | 11 | 0 | 0 | 11 | 18-111 | 0 |
«Богданівка» — «Смайл» — 8:0 (Янович-2, Яковенко, Кравчук М., Мірошніченко-3, Савєльєв); «Братське» — «Богданівка» — 3:1 (Різніченко, Гобідзашвілі, Полянський – Кравчук М.); ЕРП — «Братське» — 5:1 (Юрченко О.-2, Єременко, Юнг,Чита – Агейкін); КБК — «Благо-2» — 3:9 (Кравчук Є.-3 – Подгорний-4, Любченко М.-2, Заяц, Любченко С., Даревський); «Благо-2» — КБК — 7:1 (Даревський-2, Подгорний-4. Тофан Є. – Осичанський)
Бомбардири: Балакай («Олімп») — 14, Даревський («Благо-2») — 14, Єременко (ЕРП) — 13,
Подгорний («Благо-2») — 13, Чита (ЕРП) — 13, Агейкин («Братське») — 12
40 + ветеранська ліга
№ | Команди | І | П | Н | П | М’ячі | О |
1 | Ятрань — 80 Умань | 6 | 6 | 0 | 0 | 49-22 | 18 |
2 | Тинь Южноукраїнськ | 6 | 4 | 0 | 2 | 34-31 | 12 |
3 | Вознесенськ Вознесенськ | 8 | 3 | 0 | 5 | 34-44 | 9 |
4 | Бірзула Подольска Куяльницька СР | 6 | 1 | 0 | 5 | 14-26 | 3 |
5 | Братське Братське | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-13 | 0 |
Бомбардири: Дроздов («Вознесенськ») — 12, Карпов («Вознесенськ») — 11, Міронов («Тинь») — 10, Казанюк О. («Ятрань-80») — 10,Кривицький («Тинь») — 10
Увага! Командам перед наступними іграми здати заявки команд та оплатити стартові внески.
Представникам команд звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім’я гравців)
Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу
Прізвище та ім’я | Ліга | Команда | Дата | Кількість ігор | Лишилось пропустити |
Спотар Віталій | В
Вища |
Ю-35 | 25.12 – 2ЖК | 1 | 1 |
Протасов
Олег |
Перша | Легіон | 05.01 – КК | 2 + 1 умовно | 1 умовно |
Тамразян Григорій | В
Вища |
ДПЕС | 13.01 – КК | 1 |
|
Наступні ігри 19 та 20 січня з 8.50
Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».