Не в повному обсязі, але прийнято – Южноукраїнськ отримав бюджет-2019

22 грудня у малій залі Палацу культури «Енергетик» під головуванням Олександра Палія розпочала роботу 44-та сесія Южноукраїнської міської ради. Ключовим питанням порядку денного було прийняття бюджету на наступний рік.

Не в повному обсязі, але прийнято – Южноукраїнськ отримав бюджет-2019 Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/34199

Через відсутність начальників управлінь, які мали виступити доповідачами з більш ніж 120 питань і яких попереджали про відповідальність за неявку, депутати були змушені обмежитися лише розглядом основного фінансового документу на 2019-й рік. Після тривалої паузи у залі нарешті з’явилася начальник фінансового управління Тетяна Гончарова.

Не в повному обсязі, але прийнято – Южноукраїнськ отримав бюджет-2019 Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/34199

Після консультацій з нею обранці громади вирішили затвердити бюджет без урахування трьох міських програм, дія яких завершується цьогоріч: розвитку культури, фізкультури, спорту і туризму, підтримка ОСББ, інформаційна підтримка (висвітлення у ЗМІ діяльності органів місцевого самоврядування). На такий крок депутатів змусила піти знов-таки відсутність доповідачів, без яких згідно із законодавством неможливо прийняти вказані програми на наступні роки.

Таким чином міська рада прийняла бюджет (понад 490 млн. грн.) без врахування витрат (у сумі це 4,4 млн. грн.) на вищезгадані напрямки.

Детальніше зі складовими бюджету-2019 можна ознайомитися тут.

До решти питань порядку денного, а також забезпечити фінансування цих трьох міських програм депутати вирішили повернутися вже 8 січня, продовживши роботу 44-ї сесії.

Джерело Маю Право

Читать ещё:  Южноукраїнськ - БЛАГОДІЙНІСТЬ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *