ЮЖНОУКРАЇНСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ ОЛЕКСІЯ АРТЮХА

У морозний день під сирени, що сповіщали про повітряну тривогу, Южноукраїнська громада провела сьогодні в останню путь старшого сержанта Олексія Олександровича Артюха, командира бойової машини – командира механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

Олексій народився у 1979 році в Арбузинці, де ходив у садочок та початкову школу. З третього класу навчався у загальноосвітній школі № 3 Южноукраїнська, куди переїхали батьки. Закінчивши дев’ять класів, юнак вступив до Арбузинського аграрного ліцею, де опанував професію тракториста-машиніста. Після строкової служби в Національній Гвардії України здобув юридичну освіту в Вознесенському коледжі Миколаївського національного аграрного університету та вищу юридичну  освіту в Одеському університеті ім. Мечникова. Працював на різних посадах в Арбузинці, в декількох містах України та за кордоном. Створив сім’ю, виховував двох дітей. 10 листопада 2023 року був призваний на військову службу по мобілізації. З 29 грудня 2023 року вважався зниклим без вісті після виконання бойового завдання в Донецькій області. На жаль, в той день у бою за Незалежність України Олексій Артюх загинув. Без чоловіка лишилась дружина, без люблячого батька діти, без старшого брата брат. Мати втратила лагідного, доброго сина, який завжди посміхався, попри будь-які важкі обставини…

Слова співчуття родині Героя висловили заступник міського голови Марія Дроздова та головний сержант роти охорони першого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Медведев. Удари, що відбивали хвилину мовчання в пам’ять про загиблого воїна, болем відгукувались в серцях всіх присутніх на площі Палацу культури «Енергетик». Андрій Медведев урочисто вручив дружині Олексія Державний Прапор України, яким була вкрита труна. Громада попрощалася з Героєм на колінах.

Олексій Артюх похований на кладовищі в Арбузинці.

Читать ещё:  Николаевские «слуги народа» единогласно поддержали законопроект о внедрении в Украине рынка земли

Вічна слава та пам’ять Герою!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *