АДМІНІСТРАТИВНІ ТА КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ВЧИНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МТГ З 28 СЕРПНЯ ПО 3 ВЕРЕСНЯ

28 серпня об 11:47 надійшла заява до районного управління про шахрайство. Заявниця повідомила, що невідома особа під приводом продажу дитячої коляски через мережу Інтернет, шахрайським шляхом, зловживаючи довірою, заволоділа її грошовими коштами в сумі 5500 грн, які заявниця перерахувала зі своєї банківської картки на картку невідомої особи. Попередня кваліфікація кримінального правопорушення за ч.1 ст.190 КК України.


29 серпня о 10:00 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку на проспекті Соборності співмешканець у стані сп’яніння вчинив сварку та домашнє насильство щодо заявниці 1963 року народження. Поліція, що прибула, встановила, що колишній чоловік вчиняв домашнє насильство психологічного характеру. Щодо громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та винесено тимчасовий заборонний припис терміном на три доби.


30 серпня о 02:04 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що по вул. Європейській, 1 сусіди гучно слухають музику, на зауваження не реагують. При відпрацюванні цього повідомлення поліція виявила громадянку, яка голосно слухала музику, чим порушувала спокій громадян та вимоги статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення». Щодо жінки було складено постанову про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст.182 КУпАП, з нею проведено профілактичну бесіду.


31 серпня о 20:05 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 22 по вулиці Європейській сусід вибиває двері. При відпрацюванні цього повідомлення було встановлено, що громадянин у п’яному стані вчиняв хуліганські дії – гучно стукав в двері однієї квартири, на зауваження не реагував, чим порушував громадський порядок та спокій громадян. Щодо чоловіка було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП. З учасниками події було проведено профілактичну бесіди щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій.


1 вересня о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в одній з квартир будинку № 5 по проспекту Соборності громадянин у стані сп’яніння кидається битися, погрожує та розбив окуляри. При відпрацювання даного повідомлення було встановлено, що чоловік, знаходячись за місцем мешкання, вчинив домашнє насильство психологічного та фізичного характеру щодо своєї дружини. Щодо громадянина був складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч.1. та винесено заборонний припис строком на три дні. З учасниками події було проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій.

Читать ещё:  АДМІНІСТРАТИВНІ ТА КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ВЧИНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МТГ З 24 ПО 30 ЛИПНЯ

1 вересня о 14:49 надійшла заява до районного управління про те, що з квартири будинку № 4 по пр. Незалежності невідома особа таємно, шляхом вільного доступу, в період часу з 10 липня по 22 серпня вчинила крадіжку грошових коштів в сумі 3000 доларів та 60 євро.


1 вересня о 16:09 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що чоловік у стані алкогольного сп’яніння скоює домашнє насильство в квартирі будинку № 3 по вулиці Енергобудівників. Поліція встановила, що громадянин вчиняв домашнє насильство психологічного характеру щодо своєї дружини. Щодо чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та винесено терміновий заборонний припис строком на п’ять діб.


2 вересня о 08:46 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у дворі будинку № 4 по пр. Незалежності припаркована автівка Mitsubishi заблокувала проїзд, через що авто заявника не може виїхати. Поліція встановила, що жінка на автомобілі Mitsubishi здійснила зупинку та стоянку, чим заблокувала рух іншим транспортним засобам. Наряд поліції склав на водія постанову про адміністративне правопорушення за ст. 122 ч. 1 КУпАП.


2 вересня об 11:59 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в будинку № 1 по вул. Європейській сусідка неадекватно поводить себе, кидається битися. Поліція встановила, що жінка у п’яному вигляді вчинила хуліганські дії щодо свого сусіда – стукала в двері ногами, висловлювалася нецензурною лайкою, погрожувала фізичною розправою. Щодо жінки складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП.


2 вересня о 16:43 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в одній з квартир будинку № 1 по вул. Європейській заявницю по голові вдарив сусід. Поліція, що прибула, виявила заявницю у явному стані алкогольного сп’яніння. Жінка вела себе неадекватно та агресивно на зауваження не реагувала та свої дії не припиняла. З метою забезпечення безпеки, життя та здоров’я останньої та присутніх на підставі ст. 45 Закону України про Поліцію було застосовано кайданки та з метою опитування доставлено до ВП №3, де остання від надання показів та написання заяви відмовилась. З жінкою проведено профілактичну бесіду, щодо неї було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.

Читать ещё:  Южноукраїнськ - інтерв'ю - Наодинці з Андрієм Хливнюком

2 вересня о 21:12 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля будинку № 46 по вул. Європейській п’яний водій на синьому Volkswagen їздив по двору та зачепив машину сусіда. Поліція встановила, що у двір на великій швидкості заїхав автомобіль, факт скоєння ДТП не підтвердився, але мешканці будинку помітили, що водій авто перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Щодо водія складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП, а також постанову про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 126 КУпАП, з ним проведено профілактичну бесіду.


3 вересня о 14:15 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в одній з квартир будинку № 27 по вул. Набережна Енергетиків військовий вчиняє фізичне насильство щодо співмешканки, в квартирі також перебувають діти. Поліція встановила, що чоловік, перебуваючи за місцем мешкання, вчинив щодо жінки домашнє насильство психологічного та фізичного характеру, а саме погрожував фізичною розправою, висловлювався нецензурно ланкою та завдав фізичного болю, чим могла бути завдана шкода психологічного та фізичному здоров’ю жінки. Від заявниці було відібрано письмове пояснення по даному факту та прийнято заяву. Щодо чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч.1 КУпАП та винесено терміновий заборонний припис. З усіма учасниками подій було проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь яких порушень.


3 вересня о 17:17 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в с. Іванівка тесть вдарив дружину заявника, сам заявник знаходиться в зоні бойових дій. Поліція встановила, що батько вчинив щодо доньки домашнє насильство психологічного та фізичного насильства – ображав нецензурною лайкою та кидав в обличчя електронну цигарку. Від заявниці відібрано письмове пояснення та прийнято заяву. Щодо батька складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч.1 КУпАП, винесено терміновий заборонний припис. З учасниками події проведено профілактична бесіду.

Читать ещё:  В поликлинике Южноукраинска ввели систему электронной очереди

3 вересня о 22:50 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що перед під’їздом будинку № 7А по вул. Молодіжній лежить невідомий у невідомому стані. При відпрацюванні повідомлення було встановлено особу чоловіка, що перебував в п’яному вигляді, чим ображав людську гідність та громадську мораль. Щодо чоловіка складено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 178 ч.1 КУПАП, з ним проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *