Южноукраїнськ. НЕПОВАГА ДО РІДНОГО МІСТА.

Минув приблизно місяць як працівники комунального підприємства «Служба комунального господарства» встановили красиві, вилиті з цементу вазони вздовж вулиці Європейської, засадивши їх яскравими запашними петуніями.

Перехожі милувалися тим, як змінилася вулиця, та вже сьогодні зранку один з вазонів, який був встановлений перед адмінбудівлею виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради побачили розбитим вщент.

Кому він заважав наразі не відомо. Стався інцидент в ніч на 16 червня під час комендантської години.

На місце вчинення кримінального злочину, було викликано наряд поліції, в свою чергу правоохоронці оглянули місце події  і далі працюють над пошуком осіб причетних до даного інциденту. Після їх встановлення буде вирішуватись питання щодо притягнення останніх до відповідальності.

Шановні мешканці нашої громади!

Ця ситуація засмучує та змушує задуматись над тим, що серед нас, мирних жителів, є справжні нелюди, без моральних принципів, поваги до праці інших.

В той час, коли наші військові захищають країну від ворога, ризикують власним життям за краще майбутнє та процвітання нашої країни, а всі служби нашої територіальної громади працюють теж над поліпшенням умов проживання, покращенням зовнішнього вигляду міста, знаходяться ті, які безжально нищать загальні напрацювання, вочевидь, не маючи елементарної поваги до рідного міста, а значить — і до країни!

Соромно…

Джерело

Читать ещё:  Южноукраинские спортсмены достойно представили Украину за рубежом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *