Розвідка отримала черговий доказ підготовки Росії до підриву ГЕС: перехоплення

Росіяни знову підтвердили причетність до підриву Каховської ГЕС. Окупант розповів, що ще до підриву греблі вони проводили евакуацію військових та вивозили зброю.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у  Telegram.

Військовий РФ розповів про затоплення позицій після підриву Каховської ГЕС та визнав, що вони відбирали човни у місцевого населення.

«Чергове підтвердження умисного підриву окупантами греблі на Каховській ГЕС міститься у перехопленій телефонній розмові рашиста, який на момент теракту перебував на півдні України, зі своєю дружиною», — повідомили у ГУР.

Окупант розповів, що брав участь у евакуації військових та зброї. Втім, жодної допомоги місцевому населенню з їхнього боку не було надано.

«Ми лише себе евакуювали», — сказав росіянин.

Він також розповів, що стрімке піднесення води стало несподіванкою, адже їх заздалегідь попередили, що великої повені не буде.

«Взагалі сказали, що вода не підніметься сильно. Тому ми речі не збирали. Потім уже як сильно притиснуло, швидко все рятуйте все», – пояснив російський військовий.

Після підриву росіянами греблі Каховської ГЕС Херсонську область почало затоплювати. Деякі населені пункти повністю опинилися під водою, постраждав і сам Херсон. Особливо тяжка ситуація на окупованому лівому березі Херсонської області.

Джерело

Читать ещё:  Выплаты по-новому: что нужно знать о пенсиях с 1 сентября

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *