Южноукраїнськ. ПОСТІЙНА ПІДТРИМКА МІСТА-ПОБРАТИМА

В липні місяці вісім дітей з числа сімей загиблих військових відвідають місто Белхатув на культурно-оздоровчий відпочинок. Для них готується насичена програма: майстер-класи, екскурсіїта багато цікавого. Це велика можливість для наших юних громадян розширити кругозір, відволіктися від сумних реалій, поспілкуватися, отримати заряд позитивних емоцій та вражень.

Наше місто давно співпрацює з м.Белхатув, щоправда на тривалий час зв’язок був втраченим. Та на початку війни в Україні місцевій владі вдалося відновити співпрацю, завдяки чому у громаду неодноразово доставляли гуманітарну допомогу, а діти Южноукраїнської громади вже втретє відвідають місто-побратим на їх запрошення.

Також, наприкінці червня делегація від Южноукраїнської міської територіальної громади відвідає Белхатув республіки Польща з робочим візитом.

У запланованій зустрічі візьмуть участь представники і інших міст Європи,  з метою обговорення програми подальшої співпраці та обміну досвідом у соціально-економічному розвитку. Для нас – це можливість провести живий діалог, нагадавши про ситуацію в Україні і заручитися ще більшою підтримкою.

Тож, запрошуємо маленьких жителів нашої громади
16 червня о 15.30 до виставкової зали Южноукраїнського міського історичного музею
на майстер-клас з виготовлення подарунків нашим друзям-полякам власними руками. 

Це дасть змогу не тільки провести час цікаво та з користю,
а й проявити свою повагу за постійну підтримку місту-побратиму.

Джерело

Читать ещё:  Южноукраїнськ - ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *