Кохання під час війни: волонтер з Англії знайшов свою долю в Україні та одружився. Відео

У Запоріжжі одружилися волонтер із Великобританії Джеймс Капріні та українка Наталія Ісакова.

Вони познайомилися після початку повномасштабної війни – Капріні приїхав до України, щоб вступити до Міжнародного легіону, проте згодом вирішив волонтерити і зустрів тут своє кохання.

Про це на сторінці у  Facebook  повідомила прес-служба Міністерства юстиції.

» Суспільне » передає, що з моменту знайомства пари до того, як вони побралися, пройшло всього 10 місяців. Обидва вони волонтери.

Вперше Ісакова та Капріні зустрілися у Львові, куди українка привезла своїх дітей. Сама вона із Запоріжжя, тому саме у цьому місті закохані офіційно стали чоловіком та дружиною.

Українка зізналася, що пропозицію чоловік зробив уже на третій день знайомства. Вона спочатку не сприйняла це серйозно, думала, що Джеймс жартує. Пара почала жити разом за місяць.

» У нас дуже багато спільного, як виявилося. Він дуже хороший і я його люблю. Він щирий, прямий, іноді дуже прямий, але я з ним щаслива «, — сказала вона.

Капріні сказав, що його дружина унікальна, вона «відрізняється від усіх людей», з якими він спілкувався.

» Вона дуже близька мені. Вона відноситься до тієї категорії жінок, які сильні зсередини. Вона може за себе постояти. Вона піклується про мене, дуже смачно мені готує та допомагає з усім, що мені потрібно», — заявив волонтер .

Джерело

 

Читать ещё:  До села Семенівка Благодатненської ОТГ перекрито в’їзди, виїзди та встановлено КПП

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *