Директор збиткового «Миколаївоблтеплоенерго» купив під час війни Land Cruiser Prado майже за 2 млн

Директор збиткового комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов під час війни став власником нового автомобіля вартістю понад 1,8 млн грн.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань .

Як з’ясували журналісти, Микола Логвінов навесні 2023 року отримав елітну Toyota Land Cruiser Prado 150 2020 року випуску. У коментарі Центру керівник КП підтвердив покупку машини та повідомив, що придбав її місяць тому в автосалоні в Одесі за 49 тис. доларів. За нинішнім курсом вартість такого авто становить понад 1,8 млн. грн. Логвінов запевнив: його офіційний дохід та заощадження дозволяють придбати таку дорогу машину.

На питання про внесення автомобіля до декларації Микола Логвінов відповів: «Щойно знадобиться, я задекларую машину».

Зазначимо, що востаннє директор «Миколаївоблтеплоенерго» подавав у НАЗК декларацію про доходи у 2021 році. Тоді він повідомив, що на двох із дружиною володів 30 тис. доларів — сумою, якої не вистачило б на придбання такого дорогого автомобіля.

Микола Логвінов керує обласним комунальним підприємством «Миколаївоблтеплоенерго» з 2016 року. З того часу, подаючи в НАЗК свої декларації про доходи, керівник підприємства зазначав, що він не має власного автомобіля. Кілька разів транспорт міняла його дружина Діана Касабян. У власності жінки був недорогий Nissan Primera 2003 року, який надалі замінювали Lexus та Mazda.

Остання машина у власності Діани Касабян, якою вона офіційно володіє досі, — Toyota Camry 2019 року випуску, придбана 2020-го, ймовірно, також із салону. Наразі такий автомобіль коштує близько 30 тис. доларів – понад 1 млн грн.

Джерело

Читать ещё:  Строительство четырехполосной дороги Одесса-Николаев: начало положено

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *