Российские оккупанты меняют тактику: теперь они прицельно бьют по гражданским, заявил советник руководителя ОП

Російські окупанти змінили тактику використання ракет проти України. Тепер вони точно обстрілюють цивільні об’єкти.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у прямому ефірі телемарафону.

«Абсолютно очевидно, що відбувається певна зміна тактики. В цьому немає сумнівів, оскільки вони наносять прямі удари саме по цивільним об’єктам, багатоквартирним будинкам або місцях, де є багато житла цивільного населення», — розповів Подоляк.

За його словами, за допомогою такої тактики ворог хоче спровокувати в країні певні реакції, наприклад, прискорити контрнаступ, щоб Україна не займалась підготовкою, а пішла розлюченою на атаку.

Подоляк додав, що ворог також може намагатися вплинути на жителів країн Заходу, які під враженням вбивств мирних українців можуть почати вимагати термінових переговорів.

«Третя причина — вони досліджують, чи можна атакувати не тільки по тих траєкторіях, по яких вони атакували зимою та восени, чи можна атакувати в обхід наших систем ППО цивільне населення. І вони дивляться, чи повністю ми закрили небо, чи ні», — додав Подоляк.

При цьому серед можливих причин — спроба росіян зрозуміти, чи буде у них опція зламати українців за допомогою атак на цивільне населення у разі провалу на лінії фронту, додав радник голови ОП.

Читать ещё:  Бесплатные услуги в поездах, о которых не знает 97% пассажиров

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *