Росія має пройти через денацифікацію — Резніков

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що на порядку денному у демократичного світу має стати питання трансформації Росії, яка б включала денацифікацію.

Про це він написав у  Facebook  за підсумками свого виступу на Чорноморській конференції з безпеки Міжнародної кримської платформи у Бухаресті.

» На порядку денному має стати питання трансформації Росії… Росія має стати демократичною федерацією. Пройти через денацифікацію, видати злочинців, компенсувати збитки. Інакше не буде довіри. Повинна бути загальна позиція, у тому числі — зафіксована через систему потужних санкцій, що без трансформації у справжню демократичну федерацію Росія не зможе відновити стосунки з цивілізованим світом ”, — заявив Резніков.

Він також підкреслив, що вільний світ повинен змінити парадигму своїх дій у контексті відсічі агресіям і повинен мати стратегічну ініціативу, бути готовим діяти швидко та превентивно.

Говорячи про майбутнє України, міністр зазначив, що немає альтернативи Україні в НАТО, адже «потрібна система гарантій-запобіжників, які зведуть до мінімуму бажання вирішувати щось силою».

Будь-які моделі чи розмови про безпеку в регіоні, які не передбачають звільнення Криму від російської окупації – це ілюзії. З цими ілюзіями треба прощатися. Не треба себе обманювати, що існують якісь інші варіанти. Їх не існує. Тому в контексті Криму має бути лише один ракурс – як звільняти? ”, – зазначив Резніков.

Міністр також наголосив, що затягування чи «заморожування» війни суперечить інтересам регіону.

Джерело

Читать ещё:  У Києві під завалами зруйнованої ворожим дроном багатоповерхівки перебувають люди (відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *