У Миколаєві телефонні шахраї продовжують «доїти» власників банківських карток: нові випадки

Від рук аферистів, які здійснюють махінації з банківськими картками, минулої доби постраждали кілька мешканців Миколаєва. Загальна сума втрачених коштів становить понад 160 тисяч гривень.

Про це повідомляє поліція Миколаївської області.

20 березня у відділи поліції Миколаївського районного управління звернулися із заявами троє громадян. Всім трьом дзвонили невідомі, які називалися представниками банку та вказували на нібито проблеми з їхніми картковими рахунками. Так, 50-річна жінка повідомила зловмисникові, який запевнив її про закінчення терміну банківської картки, особисті дані і втратила майже 35 тисяч гривень.

60-річна жінка виконала всі вказівки псевдобанкіра, думаючи, що завадить таким чином невідомим зняти кошти з її картки. Але вийшло з точністю навпаки — вона назвала особисті дані і втратила 58 тисяч гривень. За аналогічною схемою у 62-річного миколаївця зловмисники забрали суму в понад 66 тисяч гривень.

Миколаївська поліція нагадує, що дії з банківськими картками є одним із найпоширеніших способів заволодіння чужими коштами. У жодному разі не можна повідомляти ПІН-код та CVV2 своєї банківської картки, а також логін та пароль доступу до інтернет-банкінгу, навіть якщо вас про це просить працівник банку.

«Самостійно зателефонуйте до відділення чи гарячої лінії банку. Якщо фінансовій установі дійсно потрібна інформація, повідомте її під час особистої зустрічі в офісі.

Якщо ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте і одразу звертайтеся до поліції», — інструктують правоохоронці.

Джерело

Читать ещё:  У Миколаєві підписали тристоронній договір про співпрацю щодо розвитку футзалу в області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *