Власникам автомобілів, які працюють на газу, готують нові штрафи

Уряд України планує змінити покарання для власників транспортних засобів, що працюють на газі або інших альтернативних видах палива, які не мають необхідного обладнання, належним чином оформленого.

Законопроект №6379 передбачає зменшення штрафів за порушення правил переобладнання транспортних засобів, що працюють на газовому паливі, повідомляє «Репортер».

Згідно з проектом, штраф становитиме 170 гривень за перше порушення та 340 гривень за друге та подальші порушення протягом року. Поки що законопроект перебуває на розгляді народних депутатів і має пройти два читання та набрати достатню кількість голосів для підписання Президентом.

На сьогодні за недотримання правил обладнання газових балонів та їх реєстрацію накладається штраф у розмірі 340 гривень. Якщо власник транспортного засобу повторно порушить цю норму, його позбавлятимуть права керування строком від трьох до шести місяців або піддаватимуть адміністративному арешту строком від п’яти до десяти діб.

Законопроект також встановлює відповідальність за порушення правил керування транспортними засобами з газовими балонами у статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Народні депутати пояснили необхідність внесення змін до закону тим, що альтернативні види палива, в тому числі газ, набувають все більшого поширення в Україні.

Джерело

Читать ещё:  На ЮУАЭС реконструируют краны кругового действия блоков №1 и №2

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *