Секс-скандал із генералом Путіна: стриптиз та гей-листування з’явилася в мережі

Заступник головнокомандувача Сухопутних військ Росії, екс-полпред президента РФ, генерал-лейтенант Олександр Матовніков вляпався відразу в два скандали, пише Корреспондент .

Спочатку до мережі потрапило відео, як топ-генерал російської армії танцює оголеним на камеру, демонструючи інтимні частини свого тіла. Користувачі подумали, що Матовніков танцював стриптиз для своєї «дами серця», але пізніше в мережу злили ще й можливе інтимне листування заступника головнокомандувача Сухопутними військами ЗС РФ, з якого випливає, що генерал більше «за хлопчиками».

Інтимне відео Матовнікова, на якому він демонстрував своє «хореографічне спритність», оприлюднив проект ВЧК-ОГПУ. Автори стверджують, що генерал також є командувачем оперативної групи російських окупантів на території Білорусі.

«Наполегливий поціновувач мінських ресторанів і жінок генерал Матовніков любить перекладати відповідальність за прийняття рішень на підлеглих йому офіцерів. Генерал більше захоплений створенням такого відеоконтенту для своїх подруг. Росія відправила на підтримку Олександра Григоровича «найкращих» представників генералітету. Тому тому, що сталося на аеродромі в Мачулищах, у Білорусії дивуватися не варто», — написали автори публікації.

Кому саме Матовніков адресував «полуничний» відео з танцями, невідомо. Користувачі соцмереж припустили, що це могла бути коханка. Як відомо, генерал офіційно одружений. Він одружений з 2005 року і має трьох дітей.

Листування з молодою людиною

Незабаром після відео з танцем у мережі з’явилося нібито інтимне листування заступника головнокомандувача Сухопутними військами ЗС РФ із коханцем. Судячи зі скріншоту, молодий чоловік відправив генералу свою оголену фотографію, на що отримав хтивий коментар.

Судячи з інтерфейсу, Матовніков листувався з чоловіком у Instagram у день закоханих – 14 лютого. Генерал нібито попросив коханця написати йому пізніше, адже має ще «нараду і доповідь першому». На це молодик відправив йому своє фото.

«М-м-м, припини, мені ще працювати», — написав генерал і відправив емоді поцілунку.

Читать ещё:  Презентовать себя Украине и миру: на Николаевщине стартовал новый медиа-проект для поддержки ОТГ
соцсети
соцсети

Отметим, что проверить подлинность переписки нет возможности, не исключено, что страницу путинского генерала просто могли взломать.

Тесная дружба с Кадыровым

Александр Матовников родился в 1965 году в Москве. Данные о его жизни до недавнего времени в свободном доступе отсутствовали. Известно, что с 2020 года является зам начальника Сухопутных войск РФ. Был дважды женат. Первая жена — Ольга (развелись в 1996 году). Дочь от первого брака — Анна (род. 1995). Вторая жена — Светлана (поженились в 2005 году). Дочь — Александра (род. 2006), сын — Алексей (род. 2009).

С 1999 года по работе был прикомандирован к семье Ахмата Кадырова и жил в его доме, дружит с нынешним главой Чечни Рамзаном Кадыровым и бывает у него в гостях.

РосСМИ

Джерело

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *