У Держпродспоживслужбі Миколаївської області попередили про курятину із сальмонелою

До Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 20.02.2023 із повідомленням RASFF про виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis у курячому м’ясі (ММО).

Про це повідомляється на сайті Держпродспоживслужби в Миколаївській області.
Небезпечне куряче м’ясо експортувалося з Польщі (виробник: Drobiowo.Pl Mariola Krysiak, Poland; постачальник: AMP Logistyka Sp. z oo, Poland) до України (одержувач: ТОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», м. Черкаси).

«Оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, що знаходяться в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть мати шкідливий вплив на здоров’я людини, і письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезгаданої продукції у зверненні просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області за тел. 30-43-25», — сказано у повідомленні.

Джерело

Читать ещё:  ПІДСУМКИ ОГЛЯД-КОНКУРСУ «КРАЩЕ КОМПЛЕКСНЕ НОВОРІЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ОБ’ЄКТІВ СФЕРИ ТОРГІВЛІ, РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА ТА СФЕРИ ПОБУТУ»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *