Южноукраїнськ. СТАБІЛЬНІСТЬ – ОЗНАКА МАЙСТЕРНОСТІ!

24-26 лютого 2023 року в м. Тернополі відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів вікової категорії U-17.

Головною метою проведення спортивного заходу був відбір найбільш підготовлених спортсменів до складу національної збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи серед кадетів.

Право представляти нашу державу на європейській арені виборювали 206 борців греко-римського стилю у 10 вагових категоріях з 19 областей країни.

Саме ця задача – увійти до національної збірної U-17 з подальшою метою захищати спортивну честь України на континентальній першості влітку 2023 року  в м. Тирана (Албанія) – була поставлена тренерським складом вихованцям южноукраїнської секції греко-римської боротьби СК «Олімп» УСО ВП ПАЕС, які у складі збірної команди Миколаївської області приймали участь у змаганнях.

Що це – нереальні плани чи нездійснені мрії двох молодих тренерів, які волею судьби були вимушені у 2014 році покинути рідним дім на Луганщині та починати свою професійну діяльність у галузі виховання дітей через заняття спортом на новому місці проживання – в місті, де ще 8 років потому навіть не існувало такої секції як греко-римська боротьба. Починати все спочатку, з набору маленьких діточок, популяризації свого виду спорту та мрій про можливість проводити тренування на справжньому борцівському килимі у приміщенні більш-менш схожому на зал для занять боротьбою.

Враховуючи рівень конкуренції у сучасному спорті, де на результат працює команда досвідчених тренерів, спортивних лікарів, масажистів, меценатів, управлінців та спонсорів…, спортивні здобутки южноукраїнської секції греко-римської боротьби за 8 років роботи викликають почуття поваги та захоплення самовідданою працею тренерів: 4 чемпіона України серед юнаків, срібний призер перших Всесвітніх Ігор серед школярів (м. Белград, Сербія, 2021 рік), 2 учасника чемпіонату Європи U-15   (м. Загреб, Хорватія, 2022 рік) та виборене 5 місце на цьому чемпіонаті Європі у ваговій категорій до 57 кг, 3 кандидата в майстри спорту. За останні 4 роки спортивна скарбничка южноукраїнських борців поповнилась на 523 медалі, завойованих на обласних і всеукраїнських змаганнях та на міжнародних спортивних аренах таких країн як Польща, Швеція, Туреччина, Литва, Латвія, Естонія, Молдова.

Читать ещё:  В МІСТІ ВОЗНЕСЕНСЬКУ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

Саме результатом кропіткої, щоденної та злагодженої роботи тренерів, спортсменів, батьків та небайдужих людей, люблячих спорт та життя стало ще одне золото чемпіонату України та право участі у чемпіонаті Європи U-17 з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 45 кг, яке виборов наш досвідчений борець Середін Денис!!!

Ще два наших спортсмена – Переута Єгор та Тимко Ярослав – за результатами своїх виступів увійшли до десятки найкращих борців України у своїх вагових категоріях!

А чемпіон змагань Середін Денис, який вже піднімався у минулому році на найвищу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату України серед юнаків U-15 та представляв нашу країну на чемпіонаті Європи U-15 (м. Загреб, Хорватія, 2022 рік), увійде в історію южноукраїнської секції греко-римської боротьби як перший вихованець секції, якому за результатами виступу на кадетському чемпіонаті України буде присвоєно спортивне звання МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ з греко-римської боротьби!!!!

Вітаємо Дениса та його товаришів по команді, які кожен день пліч-о-пліч наполегливо працюють, підтримуючи один одного! Щиро вітаємо батьків Дениса – родину Середіних та дякуємо їм та всім батькам наших вихованців за  довіру! І звісно, вітаємо тренерів Карая Бутхузі Емірійовича та Чебанова Дениса Сергійовича, дякуючи їм за вміння працювати з максимальною віддачею!

На фото вихованці южноукраїнської секції греко-римської боротьби – учасники чемпіонату України серед кадетів
На фото три Майстра спорту України з греко-римської боротьби Карая Бутхузі Емірійович, Середін Денис, Чебанов Денис Сергійович

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *