У Миколаєві завдяки небайдужому жителю знайшли школярку, що втекла з дому.

Завдяки небайдужому миколаївцю поліцейські повернули до Березнегуватої зниклої дівчинки. Про це у суботу, 28 січня, повідомляє прес-служба ГУНП Миколаївської області.

Вдень 27 січня за допомогою до відділу поліції №2 Баштанського районного відділу звернулася жінка. Заявниця розповіла, що добу тому пішла з дому і не повернулася її неповнолітня онука.

На пошук дівчини було спрямовано весь особовий склад відділення поліції.

«Вжитими заходами правоохоронці встановили, що 14-річна дівчинка поїхала до обласного центру, нікого з дорослих не попередивши про це. На щастя, небайдужий миколаївець, який дізнався про розшук дівчинки з повідомлення в соцмережах та дізнався її за орієнтуванням, повідомив працівників відділу поліції № 1 Миколаївського районного управління про те, що розшукувана знаходиться в одному з магазинів міста», — сказано в повідомленні.

Прибулим на місце поліцейським неповнолітня розповіла, що вирішила помандрувати, тож автобусом дісталася Миколаєва.

Наразі дівчина перебуває під тимчасовою опікою поліцейських Баштанського райвідділу та незабаром буде передана рідним.

Щодо піклувальників неповнолітньої правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Джерело

Читать ещё:  На Миколаївщині нагородили медпрацівників

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *