У керівництва РФ немає згоди, чи розпочинати новий наступ на Україну у 2023 році – США

Російські чиновники поки не можуть дійти згоди щодо того, чи проводити новий військовий наступ в Україні найближчої зими.

Про це журналістам у вівторок заявив високопосадовець Державного департаменту США на умовах анонімності, повідомляє » Європейська правда » з посиланням на  The New York Times .

За словами американського чиновника, у вищих військових колах Росії ведуться внутрішні дискусії про те, чи можуть російські військові здійснити новий наступ.

Чиновник сказав, що США спостерігають «суперечливі речі» у цих дискусіях: деякі чиновники наполягають на новому наступі, тоді як інші ставлять під сумнів, чи має Росія потенціал для цього.

Представник Держдепу не уточнив, на основі яких розвідувальних даних США визначають характер обговорень вищого керівництва РФ, але додав, що поки що незрозуміло, до чого «приведуть їх (Росії) фактичні дії».

Нагадаємо, минулого тижня головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний сказав, що, на його думку, Росія мобілізує 200 тисяч нових військових та може спробувати захопити Київ уже у січні 2023 року.

За даними Politico, Сполучені Штати розглядають можливість розширення підтримки України на тлі занепокоєння українських військових тим, що Росія може спробувати знову захопити Київ у січні.

Джерело

Читать ещё:  Забили за то, что угостил сигаретами: подробности убийства подростками жителя Нового буга

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *