В Україні продовжили відстрочку від мобілізації для деяких військовозобов’язаних

Кабінет Міністрів вніс зміни до прийнятої на початку листопада постанови  № 1259  «Про продовження термінів дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації». Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Згідно з документом, термін дії відстрочки від призову продовжено на два місяці для військовозобов’язаних, заброньованих за певними установами чи підприємствами.

«Терміни дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, які були надані військовозобов’язаним відповідними рішеннями Міністерства економіки, і терміни дії яких не закінчилися на день набрання чинності цією постановою, продовжуються автоматично на два місяці», — поінформував Тарас Мельничук.

Броніровці підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, місцевого самоврядування, а також на підприємствах, в установах та організаціях, які забезпечують потреби Збройних сил, інших військових формувань та населення України.

Нагадаємо, що в Україні продовжили дію воєнного стану до 19 лютого 2023 року. До цієї ж дати діятиме й загальна мобілізація.

Джерело

Читать ещё:  В Україні після отримання Томосу зміниться дата святкування Різдва

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *