Байрактари скоро зможуть протистояти іранським дронам

Турецький виробник бойових дронів Baykar сподівається, що скоро дрони компанії зможуть протистояти дронам-камікадзе в Україні, таким як іранські дрони, повідомив генеральний директор компанії Baykar Халук Байрактар ​​в інтерв’ю під час оборонної виставки в Стамбулі, пише  Daily Sabah .

«Скоро наші Bayraktar TB2 і Akıncıs будуть оснащені ракетами класу «повітря-повітря» не тільки для ураження дронів, а й ворожих літаків… ми проводимо випробування», — повідомив директор Baykar.

На виставці SAHA Expo було підписано контракт між турецьким ракетним гігантом Roketsan та Baykar на інтеграцію зенітної ракети Sungur для боротьби з безпілотниками.

«Sungur – перевірений боєприпас, особливо проти цілей, що рухаються, таких як вертольоти і безпілотники. Використання його з наших БПЛА як ракета «повітря-повітря» змінить ситуацію», — сказав на виставці генеральний директор компанії Roketsan Мурат Ікінчі.

Інтеграція таких ракет у бойові безпілотники Akıncı та Bayraktar TB2 може призвести до створення концепції недорогого повітряного патрулювання для усунення таких загроз, як бойові вертольоти та ворожі безпілотники, включаючи безпілотники-камікадзе, замість використання дорогих ракет «повітря-повітря».

«У будь-якому випадку потрібно бути готовими до вжиття контрзаходів… Ми повністю підтримуємо Україну у захисті її суверенітету», — сказав Байрактар.

Источник

Читать ещё:  В Мукачево на одной из ТИК застрелился полицейский, охранявший бюллетени

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *