Боксер Ломаченко переміг американця Ортіса у яскравому рейтинговому бою

У ніч на неділю, 30 жовтня, український боксер Василь Ломаченко (16 перемог та 2 поразки на момент початку бою) зустрівся у рейтинговому бою 26-річним американцем Джамейном Ортісом (16-0-1; 8 КО).

Про це повідомляє ua football .

Ортіс зі стартовим гонгом продемонстрував, що налаштований не віддавати ініціативу своєму іменитішому супернику. Американець добре використав джеб, на що Ломаченко відповідав своєю швидкістю та комбінаційною роботою. Василь намагався заходити за спину та атакувати бічними, Ортіс не соромився клінчувати, якщо Ломанченку вдавалося проскакувати зустрічні прямі.

Вже в третьому раунді Ортіс вперше похитнувся після влучення прямих двійки, але встояв і спробував продовжити в тому ж темпі. У наступній трихвилинці Ломаченко знову кілька разів влучив у голову, але Джамейн завершив раунд потужною серією до корпусу. Важливо, що боксери ні на мить не знижували темпу. Хоча Ортіс став частіше опускати руки, він витримував натиск Ломаченка і не лише боронився, а й відповідав.

Після невеликого затишшя у сьомому раунді у восьмому Ломаченку ще більше підвищив інтенсивність. Але Ортіс відхилявся, збив темп і ще й під кінець трихвилинки контратакував. У дев’ятому Василь потряс суперника аперкотом у ближньому бою, Джамейн був змушений брати паузу, але Ломаченко зупинився і не став добивати Ортіса.

У 11-му раунді Ломаченко додав сили своїм ударам, але Ортіс стояв, клінчував, та ще й відповідав своїми комбінаціями, наголошуючи, що вже зовсім скоро він буде готовий до титульного бою.

Нарешті, в останньому раунді Василь знову добре потрапив двійкою джебів, а ось у Ортіса сил, здається, на кінець бою якраз і не вистачило. Точніше, Ломаченко виглядав свіжішим і підготовленішим. У результаті нокауту глядачі так і не побачили, тож переможця мали визначити записки суддів.

Читать ещё:  Лучший гол 2021 года: в ФИФА подвели итоги. Видео.

І Василь Ломаченко переміг у вирішенні всіх трьох суддів: 115:113, 116:112, 117:111. Тепер шлях до бою з Девіном Хейні, який після поєдинку піднявся у ринг, за звання абсолютного чемпіона у легкій вазі відкрито.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *