Шмигаль повідомив, що стане ключовим фактором розвитку та відновлення України

Безпека, цифровізація та інвестиції у людський капітал стануть основними рамками розвитку України після війни.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, що відбулася в Києві, передає Урядовий портал.

«Ми маємо забезпечити інфраструктуру безпеки: від бомбосховищ до засобів протиповітряної оборони. Якісно модернізувати нашу армію, яка сьогодні реформувалася на полі бою та перейшла на стандарти НАТО у найкоротші терміни. У нас ще багато роботи і тренд безпеки сьогодні є головною рамкою для нашої держави», — сказав Шмигаль.

Серед інших рамок розвитку України, за словами прем’єр-міністра, буде цифровізація, зменшення ролі держави в економіці та інвестиції у людський капітал.

«Важливо, що ці межі дають розуміння, як нам рухатися. Цифровізація сьогодні прошила наскрізь усі реформи в Україні. Вона дає змогу боротися з корупцією, забираючи людський чинник. Інвестиції в людський капітал дозволяють нам розвиватися та виховувати наступне покоління, яке формуватиме модернову економіку. Зменшення ролі держави в економіці — це приватизація, корпоратизація, над якими Уряд сьогодні також працює», — наголосив глава уряду.

Джерело

Читать ещё:  Признаки рака у ребенка могут определить не только врачи, но и родители

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *