Українцям дадуть по 6600 грн на особу: хто отримає нову допомогу

Потрібно подати онлайн заявку

Міністерство соціальної політики 8 серпня уклало Меморандум про взаєморозуміння з підрозділом іноземної неурядової організації «ACTED». В результаті частина українців зможе отримати по 6600 грн.

Про це йдеться на сайті Мінсоцу. Для надання грошової допомоги українцям, які мешкають на тимчасово окупованих територіях або населених пунктах, що перебувають у зоні активних бойових дій, потрібно подати заявку на платформі edopomoga.gov.ua.

Відповідно до положень Меморандуму, підтримкою буде охоплено 10 000 осіб з найбільш вразливих груп із тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Розмір допомоги становитиме 2 220 грн на особу/місяць одноразовою виплатою на три місяці. На початковому етапі будуть мешканці Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

«ACTED є неурядовою організацією зі штаб-квартирою в Парижі, Франція. Незалежна, приватна та некомерційна організація ACTED дотримується суворої нейтральності та неупередженості у своїх рішеннях і діє відповідно до принципів недискримінації та прозорості», – йдеться в повідомленні.

Джерело

Читать ещё:  В Киргизии больных коронавирусом лечат ядовитым растением

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *