Україна повернеться до Донецька та інших міст Донбасу, — Зеленський

Президент Володимир Зеленський запевняє, що Україна повернеться до Донецька та інших міст Донбасу.

Про це йшлося у  зверненні  президента

Зеленський нагадав, що останніми вихідними літами в Україні відзначалися день міста Донецьк і День шахтаря, проте тепер Україні «не до свят».

«Донецьк завжди був одним із найбагатших і найсильніших міст України. Шахтарська праця завжди була однією з найшанованіших професій. Зараз Донбас майже зруйнований російськими ударами, спустошений. Гордий і славний український Донецьк принижений російською окупацією, пограбований.

Росія принесла туди найстрашніше – абсолютне ігнорування цінності будь-якого життя, абсолютна неповага до будь-кого. Окупанти принесли деградацію та загибель. І вірять, що вони там назавжди. Але вони – тимчасово.

А Україна повернеться, обов’язково життя повернеться, гідність людям Донбасу повернеться, можливість жити повернеться, можливість жити у безпеці та щасливо. Саме це символізуватиме наш український прапор, коли ми встановимо його у Донецьку, у Горлівці, у Маріуполі, у всіх містах Донбасу, Приазов’я, у всіх районах, що знаходяться під російською окупацією – на Харківщині, Запоріжжі, Херсонщині. І обов’язково – у Криму», — сказав він.

Президент також запевнив, що окупанти відчують наслідки закритої наради, яка відбулася в неділю за участю представників сектору оборони та безпеки.

«Всі питання, які ми розглядали, важливі, але закриті, деталізувати я не можу. Але окупанти відчують його наслідки у подальших діях наших захисників», — наголосив Зеленський.

Джерело

Читать ещё:  "А пенсии платить борзыми щенками". Сеть обсуждает совет "cлуги народа" пенсионерке продать собаку, чтоб оплатить коммуналку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *