На Донеччині обстріляли колонію, де утримували українських полонених: десятки загиблих та поранених

Російська пропаганда вранці 29 липня заявила про обстріл колонії в Оленівці Донецької області, де утримуються українські полонені.

Про це пише УП.

Пропагандисти заявляють, що нібито «ЗСУ прицільно били по бараках, де утримуються полонені українські військові».

Росіяни пишуть, що ЗСУ вдарили по колонії, щоб убити полонених, які «почали свідчити», про що саме – невідомо.

«РІА Новини» з посиланням на бойовиків пише, що кількість убитих зросла до 53, ще 75 – дістали поранень.

Джерела «УП» у розвідці повідомили, що зафіксовано артилерійські удари росіян у напрямку Оленівки. Атака була з боку окупантів.

Інше джерело повідомило, що днями українських полонених перевели до промзони, саме до цього барака, по якому 29 липня здійснили удар.

«Це був барак, у якому знаходились бійці «Азова», їх перевели до нього за кілька днів до сьогоднішнього обстрілу, ми ще не могли зрозуміти, чому».

Генштаб України повідомляє, що Росія здійснила артобстріл колонії в Оленівці Донецької області, щоб приховати тортури та вбивства полонених, а також звинуватити у цьому ЗСУ. За інформацією Генштабу, Україна не завдавала ані ракетних, ані артилерійських ударів по району Оленівки.

«Російські окупанти мали свої злочинні цілі – звинуватити Україну у скоєнні «військових злочинів», а також приховати тортури над полоненими і розстріли, які вчинили за наказами окупаційної адміністрації та командування РФ на тимчасово окупованій території Донецької області.

Отже, такі заяви про нібито обстріл громадянської інфраструктури та населення з боку ЗСУ є відвертою брехнею та провокацією, відповідальність за яку несе Росія – країна-агресор, окупант і спонсор тероризму», — йдеться у повідомленні.

Джерело

Читать ещё:  Путин заявил, что Россия «не бросит Донбасс»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.